• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie - seks

nope

Well-known member
Standardowo z tego co widze to lekarz zostawia jakos od 1cm do 2cm wewnętrznego napletka. Problem w anastomacie jest taki że zależy od anatomii fiuta i tego jak urządzenie u ciebie się ułoży. Może wyjść obrzezanie całkowite a może wyjść częściowe. Wprawny lekarz pewnie coś tam potrafi zrobić w którymś kierunku bardziej żeby wyszło jak chcesz ale pewności nie mam.
 

Michu87

Member
Witam was. Lada dzień odpadnie mi ostatnia zszywka z małego. Jak było u was z sexem, ile się wstrzymaliscie z pierwszym razem od momentu obrzezania. W przyszly czwartek 24 marca minie mi 30 dni od zabiegu.
 

nope

Well-known member
Witam was. Lada dzień odpadnie mi ostatnia zszywka z małego. Jak było u was z sexem, ile się wstrzymaliscie z pierwszym razem od momentu obrzezania. W przyszly czwartek 24 marca minie mi 30 dni od zabiegu.
Ja 6 tygodni. Ale z tego co widzialem wiekszosc lekarzy kaze czekac miesiac. Spytaj lekarza swojego.
 

Cyprok

New member
Ogólnie to wczoraj był seks z dziewczyną w gumce i doszedłem, z lodem pewnie będzie ciężej, ale myślę, że z klasycznym ruchaniem nie powinno być kłopotów, byłem wprawdzie lekko podpity i trochę rozluźniony, ostatecznie seks nie był jakiś długi, myślę, że doszedłem w 5-6 minut (ale nie wiem, bo nie mam zegarka w głowie). To tak gdyby kogoś interesowało.
 
  • Like
Reactions: AGv

Podobne tematy

Do góry