• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite. Kiedy seks

Sepu

New member
Jestem miesiąc i tydzień po zabiegu obrzezania całkowtego. Żołądź już jest nieczuły, może w kilku miejscach jest lekko wrażliwy. Mam też oponkę/napletek wewnętrzny (nie wiem czy to jest to samo, w każdym razie po zdjęciach patrząc ludzie nazywają to naprzemiennie). Według zaleceń lekarza naciągam pozostałą część skóry na żołądź żeby przykryć oponkę, podobno ma to przyśpieszyć wchłonięcie. Oponka jest chyba najbardziej wrażliwa z całego sprzętu choć też już nie ma tragedii. Moje pytanie jest takie: ile trzeba czekać z pierwszym stosunkiem?, Czy można uprawiać seks jak jest oponka czy trzeba poczekać aż się wchłonie? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
 

MKD

Active member
Masz jak juz oponke napletka wewnetrznego lub opuchlizne. Napletek wewentrzny to masz bo masz ciecie nie przy samej zoledzi.

Pokaz zdjecia. Ja mialem zabieg 27 listopada, 27 grudnia wywalilem szwy (zostalo kilka sztuk) a 31 grudnia juz moglem lekko mimo duzej wrazliwosci blizny po wedzidelku.

Nie mialem ani opuchlizny ani oponki. Kazda sytuacja jest indywidualna
 

Sepu

New member
Masz jak juz oponke napletka wewnetrznego lub opuchlizne. Napletek wewentrzny to masz bo masz ciecie nie przy samej zoledzi.

Pokaz zdjecia. Ja mialem zabieg 27 listopada, 27 grudnia wywalilem szwy (zostalo kilka sztuk) a 31 grudnia juz moglem lekko mimo duzej wrazliwosci blizny po wedzidelku.

Nie mialem ani opuchlizny ani oponki. Kazda sytuacja jest indywidualna
Nie bardzo wiem jak się tu zdjęcia wrzuca. Co do oponki to od kiedy naciągam skórę na żołądź to zdaje się robić bardziej sflaczała.
 

MKD

Active member
Wstaw na imgur zdj prywatne i tutaj link.

ja ogolnie mega mocno dbalem. Miesiac l4, masci na rany, uciskanie opatrunkiem opuchlizny bo to pomagalo, noszenie do gory dobre 3 tygodnie, moczenie w rumianku i codziennie 1-2 razy mycie wiec szybko poszlo
 

Sepu

New member



Udało się. Tak wygląda sytuacja na chwilę obecną. Ta oponka jest trochę czuła. Od kiedy pilnuję żeby często naciągać pozostałą skórę na żołądź to się dość szybko poprawia. Po kąpieli czy moczeniu mam jakieś takie białe plamki czasem, ale może to tylko skóra się łuszczy. I jak myślicie, czy pacjent już się nadaje do działania czy lepiej poczekać? W następny wtorek będzie 6 tygodni po zabiegu.
 

AGv

Active member
To żadna oponka tylko najnormalniejszy napletek wewnętrzny, to co po nim zostało. Żołnierz wygląda bardzo dobrze i jak najbardziej gotowy do bitwy o orgazm😉
 

Sepu

New member
Mam jeszcze pytanie dotyczące napletka wewnętrznego. Na zdjęciach, których już nie ma :p mój napletek wewnętrzny wyglądał dobrze. Jak powinien on wyglądać docelowo. Chodzi o to że on w dotyku w dalszym ciągu jest wrażliwy, po seksie lub poprostu chodzeniu jak zejdzie z żołędzia puchnie i wygląda mniej przyjemny. Mam pracę fizyczną i cały czas muszę sobie poprawiać, a głupio tak chodzić i gmerać sobie w galotach co chwilę. Przy kąpieli zsuwanie jest lekko nieprzyjemne jak się odwija, a normalnie wystarczy że lekko mi mały dygnie i już się częściowo zsuwa. Czy to się zmieni czy tak będzie już cały czas?
 

AGv

Active member
Znam ten ból :) Mnie to irytowało i po kilku latach się skończyło obrzezaniem całkowitym. Zobaczymy ile ty wytrzymasz 😉. Tajmer włączony 😜
 

Sepu

New member
Trzymaj grzyba cały czas na wolności. Tak się przyzwyczaisz w 2 tygodnie i nie będziesz odczuwał żadnego dyskomfortu
Tyle że jak trzymam grzyba na wolności to mi napletek wewnętrzny puchnie i znów się robi oponka, a jak zakrywam to flaczeje trochę. Lekarz kazał mi naciągać napleta na żołądź. Powiedział że jak się raz wygoi to już nie będzie wracać. Podpytam go jeszcze na ostatniej kontroli i zasięgnę też porady u innego lekarza. Póki co jest progres bo już mi się tak naplet nie zsuwa. Poczekam jeszcze kilka dni i zobaczę co się będzie działo. A wracając do tematu seksu. Też mieliście na początku falstarty? Ja normalnie czasem od samego myślenia mam wrażenie że się zaraz zleje i czuję dziwne mrowienie od strony wędzidełka.
 

Sepu

New member
Tez tak mialem plus tez czulem mrowienie z wedzidelka nie przejmuj sie to akurat przejdzie
A żołądź trzymałeś odkryty czy naciągałeś kawałek napletek? Też ci puchło jak obcierało o ubrania? Kurde jak mam wzwód to jest wszystko ładnie pięknie, napletek jest cieniutki i nie jest za ciasno, ale w spoczynku lipa bo tylko jak jest na maksa skurczony to napletek się trzyma na żołędzi, a wystarczy że trochę urośnie to na górze się trochę trzyma, a od strony wędzidełka wystaje taki flak :p
 

nope

Well-known member
Ja mialem obrzezanie calkowite to w kwestii napletka i opuchlizny nie pomoge ale do kwestii falstartow i mrowienia wedzidelka to też tak miałem.
 

Podobne tematy

Do góry