• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie-pytania

Piter21

New member
Witam. Jestem 3 dzień po zabiegu (był w czwartek). Mam odnośnie małego pacjenta kilka istotnych pytań:
-Czy to normalne, że doktor wykonujący zabieg zawijając przyjaciela w opatrunek zostawił żołędzia na wierzchu? (obrzezanie częściowe).

-Czy fioletowy żołądź to norma po takim zabiegu? Powoli wraca do formy :).

-Kiedy mogę zacząć kąpiel pod prysznicem? (szwy rozpuszczalne).

-Z prawej strony jest git, wszystko rewelacyjnie zszyte ale z lewej wyszła jakby taka oponka (Nie jest ona bardzo duża, wystaję lekko ponad trzon penisa). To normalnego takim zabiegu, czy należy udać się prędko do lekarza?

-Po jakim czasie żołądź przyzwyczai się do świata zewnętrznego? Na razie jest powoli coraz lepiej, wczoraj przestał całkowicie krwawić. Od jutra (4 dzień) myślałem, żeby skończyć z gazami ale boję się, że przy wędzidełku przyklei się do gaci. Wycieka jeszcze taki żółta substancja podejrzewam, że może to być osocze hmm? Ale nie pójdę na kontrole w gazie, bo w domu przy odklejaniu polewam ciepłą wodą, żeby ładnie odeszło, a tak może być troszkę boleśnie bez tej wody :(
Może uda mi się wstawić foto.
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry