• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie przed i po.

Mendi123

Member
Cześć! Otóż 2 stycznia mam już operację obrzezania i mam kilka pytań.

1. Zastanawia mnie jaki sposób wybrać. Na pewno nie chce mieć napletka(ten gdzie się bakterię odkładają bodajże jest to zewnętrzny) żeby bakterie nie miały się gdzie odkładać. Wędzidełko? Hmm jakiś czas temu przeszedłem plastykę napletka więc wedzidelko jest bodajże przyszyte, ale czy można go usunąć? Co polecacie z nim zrobić. Więc jaki typ obrzezania polecacie? High & Tight, Low & Tight. Wydaje mi się, że ze względu na napletek wchodzą tylko te dwie możliwości. Tylko jaka jest dokładnie różnica między nimi. Jak jest to pod wzgledem estetyki, zdrowia, odczuwania przyjemności podczas stosunku itp. co Wam przyjdzie do głowy to proszę napiszcie.

2. Gdy już będę po operacji jakie okłady robić, jak myć, w czym go "topić", po jakim czasie jakieś mascie na blizny, jak go trzymać do góry czy w dół, na co zwracać szczególną uwagę. Wszystko co pomoże mi żeby jak najlepiej się zagoiło, żeby był jak najlepszy efekt końcowy.

Dziękuje & pozdrawiam oraz Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim!
 

Podobne tematy

Do góry