• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie poprawione z L&L do L&T . dr Wiesław Tondel. #długi napletek. #napletek.

AGv

Active member
Tak, ale babka w aptece poradziła jednak wziąć te. Ponoć sama próbowała różne po usunięciu tarczycy i te okazały się lepsze.
 

AGv

Active member
Proszę doświadczonych ocenić gojenie się blizny w 3 tygodniu po zabiegu. Mam wrażenie, że z przodu jest wszystko git, a od tylnej strony swy ściągnięte zawcześnie i pozostanie tam blizna. Czy mam rację?
 

nope

Well-known member
Proszę doświadczonych ocenić gojenie się blizny w 3 tygodniu po zabiegu. Mam wrażenie, że z przodu jest wszystko git, a od tylnej strony swy ściągnięte zawcześnie i pozostanie tam blizna. Czy mam rację?
Za pol roku tutaj sladu nie bedzie.
Jaką maść na bliny możecie polecić? Contractubex lepsza czy Cepan?
To jest to samo tylko cepan strasznie smierdzi cebulą a contractubex praktycznie w ogóle
 

nope

Well-known member
Dokladnie xd z tym ze cepan duzo tanszy. Ja ogopnie uzywalem miesiac contractubexu a teraz stosuje plastry silikonowe sutricon xd
 

AGv

Active member
Stosuję naprzemian. W dzień noszę plaster a na noc wcieram maść. Plaster fizycznie zgniata i "rozprasowuje" bliznę a maść wcieram ruchami masującymi - tak wykorzystywuję walory jednego i drugiego specefiku
 

AGv

Active member
U mnie wędzidełko było wycięte wcześniej, więc teraz specjalnie nie smaruję. Ale gdyby była świeża blizna, zagojona to owszem
 

AGv

Active member
Minął miesiąc od zabiegu, który bez zażenowania mogę nazwać udanym. Pozostaje jeszcze lekka bolesność podczas wzwodu, pod skórą są wyczuwalne nierówności po zamkniętych naczyniach. Dalej będzie tylko lepiej 💪
 

nope

Well-known member
Zajebisty efekt. Tak tak te nierównosci znikną z czasem. Ja dopiero po pół roku zaczynam czuć że jest równo, w jednym miejscu mam poki co wyczuwalną blizne w dotyku pod skórá
 
  • Like
Reactions: AGv

Psc

New member
Też jestem mocno ciekaw jak wygląda po zabiegu... W sumie przed też mnie ciekawi... Sam jestem w podobnej sytuacji (obrzezanie tight wg operującego nie do końca do mnie przemawia, choć mogę się mylić...)
 

Piter7710

New member
Cześć macie może zdjęcia po zabiegu u Tondela.chodzi dokładnie jak wygląda sprzęt już po zagojeniu.Planuje się do niego wybrać na zabieg
 

Podobne tematy

Do góry