• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie po raz drugi.

Ksawery1

New member
Jestem po konsultacji u dra Fortuny. W poniedziałek będę miał ponowne obrzezanie. Zdecydowałem się na low&tight z usunięciem pozostałości po wędzidełku. Obawiam się tylko, czy blizna będzie równie ładna jak teraz. Czy ktoś wie, jak dr Fortuna szyje? Ma bardzo dobre opinie w sieci, ale nigdzie nie znalazłem jego "prac".
 

Ksawery1

New member
dieselpower dużego wyboru nie mam. Nie będę o tym pisał jeszcze raz. Pisałem chyba o tym w dziale o obrzezaniu. Mogę z high&loose zrobić high&tigth ale wtedy wewnętrzna część napletka pozostanie (nic do niej nie mam) i jest ryzyko, że zabieg nie przyniesie ulgi w bólu. Wtedy już nie będę mógł z tym zrobić nic. Jak go usunę to mam największe szanse na ulgę. Doktor niestety to potwierdził. 5 lat czekałem, żeby się poprawiło, ale nie jest lepiej. Czas z tym skończyć i pod tym względem decyzji nie będę żałował. A reszta to co Pan Bóg da. :) W najgorszym wypadku będę dużo więcej czytał. ;)
 

Ksawery1

New member
No i już po. :) Trochę bolało, nawet trochę bardzo. Ale do przeżycia. Za to chyba nie ma dużej opuchlizny, przekonam się jutro przy zdjęciu pierwszego opatrunku.
 

Podobne tematy

Do góry