• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie po problemowej plastyce; Trójmiasto

stooley

New member
Hej,
W sierpniu miłem robioną plastykę, ale mimo ćwiczeń/prób noszenia prącia prosto mam dość ciasną bliznę, która stanowi problem przy odwijaniu napletka. Czy CEPAN może pomóc w takim przypadku?
Jako, że ostatnie wpisy nt. trójmieskich lekarzy, są dość stare proszę o informacje nt. w/w, najlepiej wykonujących zabieg na koszt NFZ. Jaki jest zwykle termin oczekiwania? Udało mi się znaleźć adres klinki w Gdyni (tutaj). Jest może jeszcze coś innego? Jeśli ktoś miał z nimi/innymi kontakt to ile trwał czas oczekiwania na zabieg?
W ostateczności mógłbym zorganizować środki do 500 - 600 zł. Interesuje mnie obrzezanie, jako, że miałem robioną wcześniej plastykę i problem wydaje się być nierozwiązany.
 

szymon1

New member
U kogo robiles zabieg? Wszystko zalezy jak jest ciasno. Pewnie nie cwiczyles zdejmowania i nasuwania napletka dlatego ci sie ciasno zroslo. Sprubuj jeszcze cwiczyc i stosowac jakas masc na blizny np COntratubex lub Cepan, zglos sie tez do twojego lekarza moze zapoda cos mocniejszego, jakas masc sterydowa.
 

stooley

New member
Zabieg robiłem poza Polską, podczas pobytu we Francji.
Faktycznie, napletek zacząłem trenować dość późno, bo lekarz mi tam nic nie powiedział. ;/ Cepan dzisiaj kupiłem, bo też właśnie pomyślałem o tym, że może pomóc. Niemniej jednak postaram się zabukować sobie jakiś termin u urologa by wydał mi osąd.
 

szymon1

New member
Zapodaj ten cepan lub contratubex i smaruj czesciej np z 4 razy dziennie, albo w opatrunku na noc, no i cwiczenia, mozesz tez w kompieli dluzej posciedziec skora wtedy mieknie i cwiczyc zdejmowanie i nasuwanie
 

Podobne tematy

Do góry