Obrzezanie - płock/Winiary relacja

Deante889

New member
Witajcie
Miałem wczoraj zabieg na obrzezanie i chciałbym wam dać relacje z mojego Doświadczenia na winiarach w Płocku.
Do szpitala zgłosiłem się w poniedziałek rano, pobieranie krwi,moczu itp. Jakoś przeżyłem poniedziałek we wtorek miałem mieć zabieg ale z racji jakiegoś wypadku nie miałem i zostałem przesunięty na środę. środa rano czekam nic nie jem nie pije po obchodzi lekarz mówi że będą miał ale muszę poczekać. Mija 10 lekarz przychodzi mówię że nie mam ok troszkę wkurzony ale dałem radę i przeżyłem środę. CZWARTEK wyczekiwany dzień rano stres, pielęgniarka mnie wola na welflon, skończyła idę do pokoju i słabo mi się zrobiło położyłem się i czekam. Dobija 11 z minutami to wola mnie na zabieg, idę za nią z żoną (cały czas pobytu w szpitalu wspierała mnie swoją osobą). Żona zostaje przed salą operacyjna mnie biorą za koturne nago tylko przykryty szmatką jestem, wioza mnie na salę ja stres jak cholera ciśnienie 160/110 Piława pyta jak głupia ale na szczęście pielęgniarki mnie uspokoily że pójdzie szybko bez boleśnie i ogólnie będzie spoko i jakoś mi to zlecialo. Dostałem zastrzyk w kręgosłup bo miejscowego nie robią tylko narkoza maska albo pajeczynowe. Lekarz zaczął dłubac a ja nic leżę i nawet udało mi się przysnac na 20 minut to się obudziłem jak lekarz zakładał opatrunek już. Ok jedziemy do sali po operacyjnej tam mi się dłużyl czas dopiero 3h leżącej jak zaczęło wracać czucie w nogach (dopóki nie podniesie się posladow to nie wypuszcza z sali) zadzwoniły po pielęgniarki z oddziału i czekałem. Wracamy do pokoju już, żona zmartwiona bo jej lekarz udzielił skróconych informacji (byłem na NFZ) w czwartek wdoili we mnie 5 dużych kroplowek i jedna mała. Operował mnie p. Dr. Paweł Traczyk (z tego co słyszałem to każdy go chwali bo dobrze robi stulejki i obrzezania). Zdjęcia pokaże później bo mam jeszcze opatrunek na przyjacielu. Zapomniałem dodać że obrzezanie całkowite, jak się spytałem o typ to jest tylko jedno pełne.

Dodaje zdjęcia
http://imgur.com/a/AtUgl
 
Ostatnia edycja:

Deante889

New member
Witajcie
Dziś jestem 4 dni po obrzezaniu narazie mam problemy nad ranem że wzwodami ale nie jest tak tragicznie tylko zastanawia mnie bo tam gdzie miałem wędzidełko miałem ranę a dziś zobaczyłem że się wytworzyła taka biały nalot nie wiem co to jest,widać na przed ostatnim zdjęciu
4 dni po - Album on Imgur
 

Deante889

New member
Siemanko
Jestem już 5 dni po jak narazie nie jest źle mogę powiedzieć że jestem na etapie adaptacji bodźców, moja osobista pielęgniarki (żona) może śmielej dotykać grzyba, tylko mnie zastanawia jaki może być typ obrzezania i zrobił mi się jakiś biały nalot i się zastanawiam czy wziąć jakieś mocne prochy przeciw bólowe i dać wyczyścić żonie??

http://imgur.com/a/5enyc
 
Ostatnia edycja:

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Nie dzialaja poprzednie zdjecia zeby porownac. Wydaje mi sie ze bylo gorzej i byl bardziej napuchniety. Teraz jest ok. Ok jak na 5 dni po. Nie ma co cudow oczekiwac po tak krótkim czasie. Szybsze gojenie wspomaga płukanie w sodzie oczyszczonej. Łyżeczka lub dwie do kubka cieplej wody i tak z kwadrans pomoczyc. Szwy sie nie rozpuszcza od tego.
 

Deante889

New member
Dzisiaj jestem 10 dzień po zabiegu, na chwilę obecną chodzę cały czas w opatrunku po każdej toalecie zmieniam opatrunek i psiukam octaniseptem, myje się z wyczuciem. Jak oceniacie na 10 dzień? 1 szwa zauważyłem że wyszła już. Da radę ocenić jaki to jest typ obrzezania??

http://imgur.com/a/GTtt6
 
Podobne tematy

Do góry