• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie low&tight vs low&loose, za i przeciw

Po2gim

New member
Ze względu na zrypane wcześniejsze zabiegi mam taki wybór. Mój penis podczas wzwodu znacznie się powiększa w porównaniu z normalnym stanem. Z góry dzięki za pomoc.
 

Ralek15

Member
Ze względu na zrypane wcześniejsze zabiegi mam taki wybór. Mój penis podczas wzwodu znacznie się powiększa w porównaniu z normalnym stanem. Z góry dzięki za pomoc.
Nie bardzo rozumiem o co może Ci chodzić? Coś niby Ci się dzieje ale w sumie nie wiadomo co? Oprócz trochę większego penisa-niektórzy to chcą mieć większego - więc gdzie widzisz problem? W jakim kierunku oczekujesz pomocy?
 

nope

Well-known member
Koledze chodzi o to że w spoczynku ma małego penisa a w wzwodzie dużego to znaczy ze tak jakby pasuje mu obrzezanie częsciowe? Dobrze mysle xd?
 

Po2gim

New member
Koledze chodzi o to że w spoczynku ma małego penisa a w wzwodzie dużego to znaczy ze tak jakby pasuje mu obrzezanie częsciowe? Dobrze mysle xd?
Tak, bo czytałem że osoby z takim typem penisa podczas obrzezania "tight" mogą mieć zbyt "ciasno" choć w sumie to od lekarza raczej zależy więc przepraszam i zmienię troszkę pytanie: Przez moje nieudane zabiegi mam do wyboru obrzezanie Low&tight & Low&loose. Chciałbym się spytać jakie są wady i zalety powyższych. Z góry dzięki.
 

Po2gim

New member
Nie wiesz o co chodzi, bo kolega już wcześniej miał zabiegi nieudane. Wystarczy poczytać jego posty. Dlatego założył taki post.
Właśnie, dla mnie to wcale nie jest zabawne i proszę o poradę. Lepsze luźne czy ciasne gdy mój penis w trakcie erekcji zauważalnie się powiększa a jeśli to nie ma wpływu to ogółem chcę wiedzieć który styl jest bardziej praktyczny. Pozdrawiam.
 

nope

Well-known member
Właśnie, dla mnie to wcale nie jest zabawne i proszę o poradę. Lepsze luźne czy ciasne gdy mój penis w trakcie erekcji zauważalnie się powiększa a jeśli to nie ma wpływu to ogółem chcę wiedzieć który styl jest bardziej praktyczny. Pozdrawiam.
Jeżeli chodzi o to to ja też mam bardzo małego penisa w spoczynku, a w wzwodzie rosnie 2-3 krotnie. Mam takie moderate(tak z 1cm/1.5cm wewnętrznego)&tight i generalnie to jestem zadowolony. Myśle że powinieneś wybrać według swoich preferencji, plus tego co ci doradza lekarz, byle dobry fachowiec.
 

Podobne tematy

Do góry