• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie low i tight

RTHadzaj

Active member
Cześć. Chciałbym zapytać co mógłbym zrobić w sytuacji w której zamiast obrzezania high i tight zrobiono mi low i takie średnie tight? Low takie, że praktycznie nie ma wewnętrznego wcale a podczas zwodu jest tylko żołądź i za nim już zaczyna się normalna skóra, a nie tak jak w high, że widać ten napletek i miejsce cięcią. Nie przyglądałem się temu tak dokładnie od samego początku a minęły już 4 miesiące, obawiam się, że podczas seksu nie będę nic odczuwał, ponieważ lodzik w sumie czuje tyle co nic, ale przedtem w sumie niewiele lepiej może to z powodu skrzywienia prącia? Obrzezałem się z powodu bakterii na napletku które nawracały i kiedyś skóra byłą aż popękana, pozniej bylo troche lepiej ale nadal swędzenie,szczypanie .Chciałem typ high i pozniej ewentualnie to zmienić jak nie dałbym rady spróbować kolejny raz się wyleczyć. Dodam, że z wyglądu jest okej, ale w spoczynku skóra nachodzi na zołądź i robi sie taka fałdka. Jak myślicie da się coś zrobić czy już "po mnie" i nawet jakieś sądzenie lekarza o źle wykonany zabieg nic tu nie da... bo nie ukrywam, troche jestem wk*rwiony i smutny.
 

NapletonBonaparte

Active member
Sądzenie lekarza nic nie da, miał wykonać zabieg obrzezania i obrzezał. W Stanach uzyskałbyś duże odszkodowanie, u nas możesz uzyskać kopa w dupe i koszty sądowe. Niestety.

Dla mnie te obrzezania luźne to też lipa, rzadko kiedy są estetyczne. Ale to akurat może możesz skorygować.

A wewnętrznego napletka już nie odzyskasz. Musisz nauczyć się żyć i czerpać przyjemność na nowo. Ale nie będzie tak źle - na świecie mnóstwo ludzi jest obrzezanych w taki sposób i jakoś się rozmnażają.
 

RTHadzaj

Active member
Sądzenie lekarza nic nie da, miał wykonać zabieg obrzezania i obrzezał. W Stanach uzyskałbyś duże odszkodowanie, u nas możesz uzyskać kopa w dupe i koszty sądowe. Niestety.

Dla mnie te obrzezania luźne to też lipa, rzadko kiedy są estetyczne. Ale to akurat może możesz skorygować.

A wewnętrznego napletka już nie odzyskasz. Musisz nauczyć się żyć i czerpać przyjemność na nowo. Ale nie będzie tak źle - na świecie mnóstwo ludzi jest obrzezanych w taki sposób i jakoś się rozmnażają.
czy przejście na tight może poprawić czułość, bodźce, że będe bardziej czuł? Nie ma to jak chcieć wysoko ciasno a mieć zrobione nisko luźno...
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
To ci powie ktos kto ma l&t. Moim zdaniem ten styl jest najgorszy. Co innego h&t ale o tym mozesz juz zapomnieć. Pytasz o odczucia. Tego chyba nikt ci nie porowna bo kazdy ma przecież tylko jeden styl obrzezania. Chyba ze ktos byl po takiej poprawce i z l&l zrobil l&t
 

Podobne tematy

Do góry