• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Łodzi?

jake89

New member
Hej
Powinienem się udać do Urologa celem obrzezania. Od zawsze miałem problem ze ściagnięciem napletka, ale jakoś szło, jednakże od jakiegoś roku coś się złego zadziało, i nie mogę już praktycznie w ogole we wzwodzie ściągnąć skóry. Muszę się szybko tego pozbyć, ale czasowo mam ograniczenia (wiecie praca, nauka itp.)
Czy ktoś może podzieliśc się świeżymi wrażeniami z zabiegu? Którego lekarza wybrał? Ja myślałem o dr Dobrowolskim z Pulsmedu. Ktoś miał może w ogóle wykonywany zabieg na NFZ? podobno w Eskulapie można zrobić na NFZ? Jak rekonwalescencja. Nie chce wyjsć na geja, ale jakieś fotki z efektami, co mnie czeka po zabiegu. Stresuje się koszmarnie;/
Z góry dzięki za odpowiedź
 
O widzisz, odpisałem Ci w moim temacie, a teraz czytam, że myślisz o dr Dobrowolskim. A ja właśnie u tego doktora miałem zabieg! :) Bardzo w porządku, sympatyczny i rzeczowy doktor. Zabieg wykonuje z równie sympatyczną pielęgniarką i dbają o to, by pacjent się nie stresował w trakcie zabiegu i wszystko było OK. Tak więc ja zdecydowanie polecam :) Nie wiem tylko jak będzie wyglądał Twój zabieg, ale ja zostałem z taką oponką pod żołędzią. Podobno jest szansa żeby się zagoiła, ale to kilkanaście tygodni albo i więcej... są też podobno sposoby żeby się jej jakoś pozbyć, ale być może Ty nawet nie będziesz czegoś takiego miał, ja nie mogłem w ogóle ściągnąć skóry nie tylko w zwodzie, ale nawet w spoczynku. Jutro mam wizytę kontrolną i po wizycie mogę Ci napisać, czego się dowiedziałem ;)
 

tanami33

New member
Miałem zabieg u dr Żurka, 1000 zł, 40 minut. Co prawda mógłby poświęcić troche więcej czasu na rozmowę z pacjentem, ale mogę polecić.
 

Hohner

New member
Ja za to polecam dr Dobrowolskiego w klinice Pulsmed na POW. Wizyta 130zł i zabieg 1100zł. Bardzo dobre podejście do pacjenta, wszystko ładnie wytłumaczył, rozrysował na kartce jak bedzie zabieg wygladać, co i jak będzie usunięte. Do tego dr podaje swoj nr prywatny, w razie jakis niepewnosci czy problemow mozna dzwonic. Jestem drugi dzien po obrzezaniu całkowitym, zabieg nie bolał, ok 45min, polecam!
 

marcin84

New member
Witam.
Odkopię trochę temat ale również mam problem ze stulejką i chce się gdzieś umówić na zabieg. Przeczytałem cały ten temat ale niestety nie zdecydowałem się jeszcze żadnego lekarza.
Czy macie jakieś nowe doświadczenia w tej sprawie i możecie polecić jakiegoś lekarza/klinikę w Łodzi do wykonania tego zabiegu?
 

sexmaster

New member
Robiłem obrzezanie u dr. Żurka trzy miesiące temu, jeśli ktoś chce mogę pokazać zdjęcia po tych trzech miesiącach od zabiegu jak to wygląda.
 

Tajjj

New member
dark97,
Masz jakieś zdjęcia przed i po zabiegu? Robiłeś w multiclinic? Zastanawiam się nad zabiegiem przedłużenia wedzidelka, bo we wzwodzie mocno ciągnie żołędzia do dołu i nie za przyjemny jest stosunek bez prezerwatywy. Urolog u którego robiłem usg polecił mi Żurka, ale sam już nie wiem do kogo się udać. Powiem szczerze, że estetyka odgrywa u mnie dużą rolę.
Dzięki
 

jaceczq

New member
witam. czy ktops się orientuje czy w Łodzi robią gdzieś v-plastyke?? Wszedzie widze ze tylko obrzezanie. Mnie interesuje V-plastyka i wydłyzenie wedzidełka bo czytałem ze to robią w pakiecie od razu razem
 

jaceczq

New member
Ja za to polecam dr Dobrowolskiego w klinice Pulsmed na POW. Wizyta 130zł i zabieg 1100zł. Bardzo dobre podejście do pacjenta, wszystko ładnie wytłumaczył, rozrysował na kartce jak bedzie zabieg wygladać, co i jak będzie usunięte. Do tego dr podaje swoj nr prywatny, w razie jakis niepewnosci czy problemow mozna dzwonic. Jestem drugi dzien po obrzezaniu całkowitym, zabieg nie bolał, ok 45min, polecam!
a miałes robioną plastyke czy obrzezanie?
 

damian7

New member
Kilka razy byłem u doktora Ariela Dziedzica. On przyjmuje w przychodni Salve: https://salve.pl/przychodnie/oferta...-salve/poradnia-urologiczna/zakres-swiadczen/ i zawsze bardzo kompetentnie podchodzi do każdego pacjenta. Na pewno pierwsza wizyta była bardzo stresująca bo pierwszy raz byłem u tego typu specjalisty. Warto jednak przełamać strach i wybrać się do lekarza jeśli czujemy, że może nam coś dolegać. Często już pierwsza wizyta przynosi efekty i zazwyczaj kończy się na kilku wizytach i nie zawsze czekać nas długotrwałe leczenie. Mój lekarz pierwszego kontaktu twierdzi że im szybciej dana choroba zostanie wykryta tym większe szanse na szybsze wyleczenie.
 

ami

New member
Panowie, temat dość wstydliwy, wiadomo, ale powiem tak. Jeśli ktoś z Was jest z okolic Łodzi, to dobrym urologiem jest dr Wiktor Kępa z Multiclinic. Zna się na swojej pracy, jest jednocześnie profesjonalny, doświadczony, a z drugiej ma świetne podejście do pacjenta, a to ważne. Sama klinika na wysokim poziomie.
 

Psc

New member
Witam wszystkich zainteresowanych, odkopuję nieco stary wątek, ale myślę, że sporej liczbie osób mogę nieco pomóc zważywszy na dużą liczbę pytań bez odpowiedzi.
Zabieg obrzezania miałem wykonany w 2010r. - więc prawie 12 lat temu. Wówczas cały internet mówił, że jedyny słuszny lekarz, wykonujący ten zabieg w Łodzi, to dr Żurek. Zabieg wykonany był więc u dr Żurka w Eskulapie, który nie wiem, czy jeszcze istnieje, w znieczuleniu miejscowym (zawsze miałem dość krótki napletek i przy najmniejszym wzwodzie, a czasem nawet bez niego zsuwał się całkowicie - nawet w spodniach, powodując spory dyskomfort). Nie miałem stulejki.
Od razu zdecydowany byłem na zabieg w stylu high & tight (linia cięcia daleko od żołędzi, mało pozostawionej skóry, z usunięciem wędzidełka). Jednak dr Żurek zabieg wykonał nieco po swojemu i:
- pozostawił zdecydowanie za dużo skóry (tą spokojnie mogę przemieszczać ze 3cm we wzwodzie), w spoczynku co prawda żołądź jest odkryta, jednak mam wrażenie, że skóry mogłoby być ze 2cm mniej - zostawił więcej zapewne asekuracyjnie dla siebie, żeby nie trzeba później było sztukować itp w razie, jakby zostawił za mało, ale lekarz z takim doświadczeniem powinien mieć nieco lepsze wyczucie;
- linia cięcia przebiega 1-1,2cm od żołędzi, więc jest to coś pomiędzy high, a low; ja zdecydowanie chciałem cięcie typu high; dziwią mnie wypowiedzi kolegów wyżej, że zabieg low & tight jest najlepszy - nie widzę jakoś zalet tego typu jeśli chodzi o linię cięcia. Przy zabiegu tym blaszka wewnętrzna napletka jest całkowicie usuwana, co sprawia, że do odbierania przyjemnych bodźców pozostaje nam jedynie żołądź, która jest nieco mniej unerwiona, niż wewnętrzna blaszka napletka.
Jakby ktoś miał jeszcze jakieś pytania - chętnie pomogę, pytajcie śmiało.
 
  • Like
Reactions: AGv

Klemens

Member
A dr Michał Janiszewski?
Ja miałem wykonywany u niego zabieg i rezultaty oraz cały przebieg można zobaczyć w moim poście :)

 

Podobne tematy

Do góry