• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Łodzi?

Pan_Ahmed

New member
Re: OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Ło

Jarek.320 - ahaa, rozumiem. No, jeśli interesuje Cię tylko przedłużenie wędzidełka, to myślę, że Pulsmed jest idealnym miejscem, dr Dobrowolski jest dobrym specjalistą jeśli o to chodzi.
Natomiast ja poszukuję kogoś kto wykona u mnie obrzezanie wybranym przeze mnie stylem i usunie wędzidełko.

@patryk9312 - stary, czytaj trochę co się tu pisze, odpowiedź na Twoje pytanie zawarłem w moim ostatnim poście w tym temacie (patrz wyżej), oraz w pierwszym poście w temacie o problemie przy ustaleniu typu obrzezania.
No ale wyręczę Cię - wędzidełko nie spełnia ŻADNEJ funkcji jeśli jest się obrzezanym stylem "low/tight", bo napletek sam w sobie jest już wtedy ciasny i prawie nieruchomy. Co więcej słyszałem, że po obrzezaniu są spore problemy z wędzidełkiem właśnie, wiec wolę się tego pozbyć i już. Jak się obrzezać, to raz a porządnie. Tak jak już 100 razy mówiłem - boję się komplikacji, więc chcę ich prawdopodobieństwo zredukować do minimum.
Tyle.

>>>>>>>>>>>>>>> PS. Nadal szukam specjalisty w obrębie woj. łódzkiego. Wiem, że obrzezanie stylem LOW & TIGHT z powodzeniem robią dr Belda i dr Tondel, ale zarówno Wrocław jak i Poznań są bardzo daleko i nie wiem czy dam radę się dostać do któregoś z tych lekarzy (nie mam auta) <<<<<<<<<<<<<<<
Strasznie to przeżywam, bo bardzo zależało mi na czasie, a tu się okazuje, że nie stres, ale znalezienie dobrego lekarza będzie najtrudniejszym wyzwaniem.
 

keraj

New member
Re: OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Ło

Dr. Jerzy Zurek Escalup i nie sluchaj nikogo ze sciaga opatrunek szybko czy nie ma odpowiednien wiedzy on pocial tyle fujarek ile lisci na drzewie ja mialem zabieg j niego calkowite obrzezanie i wedzidelko sam zaproponowal wykknal 11 dzien po a ja juz mam ochote na sex bol minal przy wzwodach mysle ze tydzien czasu minieni bede w pelni sprawny a obsluga w klinice zarabista goraco polecam
 

keraj

New member
Re: OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Ło

I nie wymyslaj zadnych swoich metod bo pozniej mozesz miec poprawke doktor spojrzy j juz on sam wie co dla ciebie bedzie najlepsze
 

Pan_Ahmed

New member
Re: OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Ło

keraj napisał:
ja mialem zabieg j niego calkowite obrzezanie i wedzidelko sam zaproponowal
Tzn sam zaproponował usunąć? Bo ja słyszałem, że on zawsze zostawia (i zapewne według niego nie istnieje coś takiego jak usunięcie wędzidełka, tylko ewentualnie wydłużenie - teoria lekarzy starszej daty).
Bo widzisz ja mam takie dziwne poczucie, że znam się lepiej na obrzezaniu niż niejeden urolog.

keraj napisał:
I nie wymyslaj zadnych swoich metod bo pozniej mozesz miec poprawke
A no widzisz, czyli jednak dr Żurek robi tylko metodą "high & tight" z wydłużeniem wędzidełka, tak jak myślałem.

Może i jest miłym i doświadczonym lekarzem, ale mi zależy WSPÓŁCZESNEJ wiedzy na temat obrzezania.
O jakich poprawkach Ty mówisz, co? Przecież ja szukam jak najlepszego specjalisty, ponadto po tej metodzie, którą ja chcę zastosować żadna poprawka nie wchodzi w grę gdyż to co najbardziej puchnie po zabiegu i przeszkadza w seksie zostaje usunięte.

Pozdrawiam.
 

keraj

New member
Re: OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Ło

wedzidelko wydluzyl bo widzial co sie dzieje gdyby tylko mnie obrzezal problem moglby byc nadal jak bedziesz szukac takiego doktora ktory bedzie idealny to zycze ci powodzenia bo wkoncu zaczniesz ich szukac za granicami panstwa chlopie idz do urologa pokaz palke i niech dziala opuchlizna i tak bedzie przeciez maszyna nie jestes nie rozumiem w czym problem urolog to urolog mi zabieg wykonal bardzo dobrze wszyutsko sie goi szwy zostaly tylko nieliczne a drugie to lepiej nie gadaj lekarzowi ze masz wieksza wiedze na ten temat bo to dziwnie brzmi :shock: mysle ze znajdziesz rozwiazanie i jakis urolog naprawi przyjaciela powodzenia
 

kristofer87z

New member
Re: OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Ło

keraj napisał:
I nie wymyslaj zadnych swoich metod bo pozniej mozesz miec poprawke doktor spojrzy j juz on sam wie co dla ciebie bedzie najlepsze

Metoda wykonania operacji to sprawa lekarza, ale rodzaj obrzezania (niskie, wysokie, ciasne, luzne) to indywidualny wybor pacjenta. Nie wyobrazam sobie, by ktos mial za mnie decydowac o takich sprawach. To tak jakby fryzjer narzucal Ci jedna fryzure, ktora potrafi robic...

Pzdr.
 

kristofer87z

New member
Re: OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Ło

keraj napisał:
wedzidelko wydluzyl bo widzial co sie dzieje gdyby tylko mnie obrzezal problem moglby byc nadal jak bedziesz szukac takiego doktora ktory bedzie idealny to zycze ci powodzenia bo wkoncu zaczniesz ich szukac za granicami panstwa chlopie idz do urologa pokaz palke i niech dziala opuchlizna i tak bedzie przeciez maszyna nie jestes nie rozumiem w czym problem urolog to urolog mi zabieg wykonal bardzo dobrze wszyutsko sie goi szwy zostaly tylko nieliczne a drugie to lepiej nie gadaj lekarzowi ze masz wieksza wiedze na ten temat bo to dziwnie brzmi :shock: mysle ze znajdziesz rozwiazanie i jakis urolog naprawi przyjaciela powodzenia

Jakby mi lekarz, ktory ma specjalizacje z urologii powiedzial, ze nie wie co to obrzezanie niskie/wysokie to bym go chyba podal do jakiejs komisji, zeby sprawdzili czy dyplomu lekarza nie kupil na bazarze ;)

Po to idziemy do prywatnej kliniki, placimy niemala kase, zeby byl tam lekarz, ktory zna cala dostepna wiedze medyczna na temat wykonywanego zawodu! Dzisiejsze czasy to nie epoka, w ktorej wiedza jest zamknieta w kilku bibliotekach na kraj. Mamy internet, lekarze maja rozne konferencje, spotkania, szkolenia itd.

Wiedza medyczna zmienia sie caly czas, naukowcy odkrywaja non stop cos nowego i w kodeksie lekarza jest to, ze ma zawsze dbac o aktualnosc swojej wiedzy...

Gdybym ja, bedac programista nie znal najnowszych trendow, to bym zwyczajnie stracil prace, bo nikt nie ma ochoty w dzisiejszych czasach ogladac "odkryc" roku 1990 ;)

Wyobraz sobie, ze idziesz do dentysty, zeby zrobil Ci np implant, a on by Ci zalozyl koronke, bo jemu to lepiej wychodzi. Niby masz cos w miejscu zeba, ale jednak nie to o co prosiles...

Pozdro ;)
 

keraj

New member
Re: OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Ło

Twoja palka twoj rozum zrobisz jak uwazasz ja jednak sadze ze takiego doktora bedziesz szukac i szukac zabieg ci zrobi a pozniej zeby nie musial poprawiac bo maly to nie fryzura ze odrasta i scinasz jak tylko chcesz kazde cialo jest inne moze ty akurat masz stulejke mala to mozesz zaryzykowac ale twoje cialo twoj wybor mysle ze wkoncu sie zdecydujesz na ktoras klinike ja koncze temat u mnie wszystko sie zagoilo maly w pelni sprawny bez zadnych komplikacji pozdrawiam
 

Pan_Ahmed

New member
Re: OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Ło

@ kristofer87z ---> ile płaciłeś za zabieg u dr Beldy?
Ja podjąłem już decyzję, napewno nie robię w Łodzi. Jadę albo do Wrocławia (dr Marek Belda), albo do Poznania (dr Wiesław Tondel). Dystans z Łodzi prawie identyczny.
Chciałbym jednak poznać ceny, i efekty. Tzn efekty pracy dr Tondla już znam, bo były fotki na forum, ale powiedz Kristofer, czy może wstawiałeś kiedyś fotki swojego "przyjaciela" po zabiegu? ;)
Pozdrowienia!
 

kristofer87z

New member
Re: OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Ło

800 zl obrzezanie
350 zl doplaty za ogolne znieczulenie
Sciagniecie szwow jest gratis.

Jak chcesz to skoluje jakis apart i pstrykne fotke.

Pzdr.
 

patryk9312

New member
Re: OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Ło

Dla tych co wolą łódź to jestem 13 dzień po zabiegu, wszystko ładnie się goi i szwy wypadają.

Dr Jerzy Żurek.
Esculap ŁÓdź ul traugutta.
Wizyta 100zł.
Zabieg 1000zł.
Obrzezanie całkowite, wydłużenie wędzidełka, metoda high&tight.
2 wizyty kontrolne gratis plus ew poprawki też.

Atmosfera zajebista i polecam wszystkim ;))
 

Pan_Ahmed

New member
Re: OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Ło

@ kristofer87z - Dobrze jakbyś wrzucił. Szkoda, że nie masz fot np z kilku dni po zabiegu, ale w sumie efekt końcowy sie liczy :)

@ patryk9312 - Prawda, jeśli ktoś szuka dobrego lekarza z Łodzi, który wykona obrzezanie metodą "high & tight" i zachowa wędzidełko, to dr Żurek napewno będzie najlepszy.

*** Tutaj cała lista nazwisk łódzkich urologów, którzy zbierają bardzo dobre opinie, (może komuś się przyda):
dr Ryszard Maranda, (nie wykonuje obrzezania, jest ordynatorem urologii w Tuszynie, ale przyjmuje na konsultacje w Łodzi)
dr Dariusz Dobrowolski, (na 100% wykonuje obrzezanie)
dr Paweł Wędzikowski,
dr Andrzej Święs, (na 100% wykonuje obrzezanie)
dr Jerzy Żurek, (na 100% wykonuje obrzezanie)
dr Artur Rybka,
dr Emeryk Samolewicz,
dr Waldemar Różański,
dr Jerzy Niedzielski,
dr Konrad Jersak,
dr Marek Jeromin,
dr Zbigniew Trzepizur.

Ja jednak uderzam albo do Poznania, albo do Wrocławia, bo metoda "low & tight" i usunięcie wędzidełka jest wśród łódzkich urologów czymś niezwykle abstrakcyjnym. ;)
 
G

Guest

Guest
Re: OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Ło

skoro obrzezanie 1000zł to można się spodziewać ze wydłużenie wędzidełka będzie tańsze. Ja się już tak czy inaczej zdecydowałem na wizyte u dr. Żurka.
 

kristofer87z

New member
Re: OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Ło

Pan_Ahmed napisał:
@ kristofer87z - Dobrze jakbyś wrzucił. Szkoda, że nie masz fot np z kilku dni po zabiegu, ale w sumie efekt końcowy sie liczy :)

Nie robiłem fot, bo nie działo się nic niepokojącego, 10 dnia od zabiegu robiłem pierwsze pomyślne testy...
Jedyne co się zmieniło od tego dnia to to, że maścią Oceanic minimalnie spłaszczyłem blizny, które i tak były minimalne.
 

Pan_Ahmed

New member
Re: OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Ło

Dzięki za dotychczasowe odpowiedzi i pomoc w podejmowaniu decyzji.
Jestem na 99% zdecydowany na doktora Marka Belde z Wrocławia. Dlaczego?
Otóż, tak jak mówiłem - w Łodzi nie robią zabiegów tą metodą, którą ja chcę mieć to wykonane (low & tight + usunięcie wędzidełka), a doktor Wiesław Tondel z Poznania, na którego na początku byłem praktycznie zdecydowany powiedział, że niestety nie wykonuje zabiegu w znieczuleniu ogólnym, ponadto sam zabieg u niego w znieczuleniu miejscowym jest drogawy (1500zł, dla porównania dr Belda cieszący się równie wysokim uznaniem za ten sam zabieg tą samą metodą bierze 1150zł i to w nieinwazyjnym znieczuleniu ogólnym krótkim-dożylnym). Dlaczego zależy mi na znieczuleniu ogólnym też już wspominałem i nie chodzi tu o sam strach przed bólem czy świadomością, że jest się ciachanym ;)
Po weekendzie najprawdopodobniej skontaktuję się z dr Beldą.
 

lennox

New member
Re: OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Ło

Witam.
Sam przymierzam się do takiego zabiegu, lecz sam nie wiem jaką metodą, ale z tego co słyszę, top do dr żurka raczej się nie wybiorę, pomimo, ze sam również jestem z łodzi.

A jak wypada porównanie dr Belda z wrocławia z dr fortuną lub dr. drabiną w krakowa?
 

Pan_Ahmed

New member
Re: OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Ło

Ja do doktora Żurka bym się wybrał gdybym chciał mieć obrzezanie "High and Tight" z wędzidełkiem pozostawionym.
Jednak chciałem "Low and Tight" z usuniętym wędzidełkiem, a wiem, że dr Żurek nie specjalizuje się akurat w tym stylu.
Jestem 4 miesiące po zabiegu u dr Beldy z Wrocławia. Polecam, prawdziwy profesjonalista! :)
 

lucjan

New member
Re: OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Ło

Witam,
tez przymierzam sie do zabiegu i wlasnie jestem z Lodzi, gdzie sie udac, zeby byc zadowolonym z zabiegu ?
 

Kamil 84

New member
Re: OBRZEZANIE [Łódź]: Który najlepszy urolog / chirurg z Ło

Idź do dr Rybki, ktory przyjmuje w Łodzi w dr Lik Clinic. Ma bardzo dobre opinie i jest przy tym bardzo sympatycznym i zaangażowanym lekarzem. Wejdź sobie na http://www.drlikclinic.pl i tam znadziesz numer itp.
 

KubaLodz

New member
Cześć wszystkim jestem miesiąc po zabiegu przedłużenia wędzidełka. Ogólnie to trochę sobie czytałem co i jak przed zabiegiem itp. W koncu zdecydowałem się na DR. Artura Rybki. Myślałem, że bedę musiał mieć też cześciowe obrzezanie ale jednak nie było to konieczne i Artur mi to odradził.
Ogólnie bardzo Go polecam jest młodym zaangażowanym lekarzem, który wszystko tłumaczy i można się z Nim dogadać co do wielu rzeczy.
Dla ile wyniosło mnie wszystko?
wizyta przed 130 zł
zabieg 1100 zł
Zdjęcie szwów 200 zł
Razem 1430 zł
Ogólnie zabieg wykonany w ciagu tygodnia dwóch. W szpitalu ze znieczuleniem miejscowym, Szwy dosyć ładnie w lini, wszystko się zagoiło opytmalnie i już ze 4 dziewczyny przeszły test i nie narzekały (ogólnie to nic nie zauważyły) ;]
Polecam Pana Artura:) jest spoko;]
 

Podobne tematy

Do góry