• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie kosmetyczne

Mr.Hands

New member
To chyba dla tych, którzy nie mają problemu ze stulejką :p

 
  • Like
Reactions: AGv

Wah

Member
A to ciekawe. Czyli przy takim obrzezaniu nadmiar skóry jest ścinany u podstawy penisa a nie bezpośrednio pod żołędziem.
 
  • Like
Reactions: AGv

AGv

Active member
Przy kosmetycznym pozostaje cały napletek wewnętrzny, to oznacza mniej skuteczną ochronę przed HIV etc. Wewnetrzny napletek jest delikatniejszy i bardziej podatny na urazy, blizny. Interesującą byłaby relacja kogoś, kto miał zabieg wykonany w tej technice.
 

Zib33

Active member
O ile pamiętam, to tę metodę stosują w Japonii, gdzie podobno wypada mieć odsłoniętą żołądź, a nie wypada mieć widocznej blizny. Blizna chowa się we włosach. Nie mam pojęcia, jakie mogą być inne wady czy zalety takiej wersji. Wydaje mi się, że Tight z tego na pewno nie wyjdzie.

"Obrzezanie kosmetyczne" to słaby termin i zwykle jest stosowany do nazwania zabiegu, który nie ma podstaw medycznych.
 

settler77

New member
Cześć, co do obrzezania estetycznego to sam się na nie zdecydowałem, przy okazji zbyt krótkiego wędzidełka. Wędzidełko najpierw zostało usunięte laserowo, a później lekarz usunął napletek staplerem ZSR. Cały zabieg trwał może 5 minut. Zabieg wykonany w Londynie i dodam, że jest to dość popularne tutaj
 

AGv

Active member
Cześć, co do obrzezania estetycznego to sam się na nie zdecydowałem, przy okazji zbyt krótkiego wędzidełka. Wędzidełko najpierw zostało usunięte laserowo, a później lekarz usunął napletek staplerem ZSR. Cały zabieg trwał może 5 minut. Zabieg wykonany w Londynie i dodam, że jest to dość popularne tutaj
zgadzam się, że wykonane staplerem obrzezanie wygląda bardzo estetycznie, ale to nie jest "kosmetyczne", kiedy blizna jest przy podstawie, a nie pod żołędziem.
 

Podobne tematy

Do góry