• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie - jaki rodzaj najlepiej wybrać

Amber1227

New member
Cześć - lekarz stwierdził, że mam typowa stulejke i niewspółmierność napletka do żołędzi i prącia. Zaproponował obrzezanie i polecił też obrzezanie staplerem - Szczerze mówiąc zależy mi, aby zostało mi trochę napletka. Dlatego mam pytanie jaki rodzaj obrzezania byłby dla mnie najkorzystniejszy - estetycznie (nie za duży rozmiar penisa) jak i w funkcjonowaniu codziennym (seks itp).

Bardzo proszę Was o pomoc i wszelkie rady :)

(zaraz wstawię fotki)
 

Amber1227

New member
 

Misieq 1995

New member
Ja miałem staplerem rok temu częściowe...:) jest spoko:) zabieg bezbolesny- naprawde... Sex jest możliwy i jest niesamowity... Zaleta staplera jest krotka rekonwalescencja... Po 3 tygodniach jedyna rzecza ktora mi przypominała o zabiegu była 6 tygodniowa abstynencja:)... Potem jest ok.
 

Misieq 1995

New member
A no i dodam... Niestety prowadzenie auta w pierwszym tygodniu nie wchodzi w gre... Nie ma szans... Rekonwalescencja prawie nie boli... Dwie pierwsze noce sa trudne ale bólem bym tego nie nazwał... Po zabiegu nie pij i nie pal papierosów... Bo alko i nikotyna spowalniają gojenie... Mi lekarz kazał odczekac 6 tygodni z masturbacją i sexem...
 

Amber1227

New member
Ja miałem staplerem rok temu częściowe...:) jest spoko:) zabieg bezbolesny- naprawde... Sex jest możliwy i jest niesamowity... Zaleta staplera jest krotka rekonwalescencja... Po 3 tygodniach jedyna rzecza ktora mi przypominała o zabiegu była 6 tygodniowa abstynencja:)... Potem jest ok.
Masz może jakieś fotki sprzed i po?
 

Sebix92

Active member
Podczas erekcji masz stulejkę ale nie widać nadmiaru napletka.
Na pewno wymagasz zabiegu. Może lekarz określił stan napletka na podstawie ilości w czasie spoczynku.
Poza tym nie masz małego penisa...tyle ile średnia Polski.
 

Podobne tematy

Do góry