• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie i stulejka

user7524

New member
Witam
Jestem 3 tygodnie po obrzezaniu. Mam pytanko czy wszystko jest okej ? Mam dalej szwy jak widać na zdjęciach i nie wiem czy chcą one wypadac. Jak mam dalej postępować? Mam też pytanie o masturbacje, kiedy będę mógł to robić ?

 

dandoo

Active member
Powoli ci powinny wypadać możesz zawsze troche moczyć penisa, a co do masturbacji nie spinaj się czekaj z conajmniej 2 tygodnie, to nie na to czas, tak w zasadzie wcale tego nie polecam ale nawet jak nie możesz to nic jeszcze nie kombinuj żebyś nie narobił szkody sobie
 

dandoo

Active member
Wyglądało to ok jak patrzyłem, jakby nie schodziły te szwy po miesiącu od obrzezania to niech Ci wyjmie lekarz. Jak długo siedzą to też nie jest dobre. Ale powinny Ci wkrótce wypadać.
 

Trolo

Well-known member
Zdjęć nie widać, ale 3 tygodnie to już raczej czas na wyciąganie. Potem zostaną Ci spore blizny. Także moim zdaniem powinieneś już je wyciągać. Co do masturbacji to ciężko powiedzieć, ale pewnie masz nocne wzwody, które na bank są mocne. Myślę, że po około 3 tygodniach byś mógł, ale pamiętaj robisz to na własne ryzyko.
 

Podobne tematy

Do góry