• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

obrzezanie dr Belda Wrocław

kubusmp

New member
Witam wszystkich.

Zacznę od tego, że mam częściową stulejke i bolaca blizne po przedłużeniu wedzidelka, na którą nie zadziałała maść protopic, więc na wizycie doktor zaproponował plastykę lub obrzezanie. Z racji tego ze dużo czytałem, zdecydowałem się na obrzezanie (w maju mam zabieg). Pewnym jest, że będę miał wycinane wedzidelko, ale sposób obrzezania nie do końca jeszcze wybrałem. W grę wchodzi tylko tight, kwestia tylko czy low, czy high. Boję się tej oponki, żeby mi nie została po zabiegu, co myślicie? Czy muszę wykonać jakieś badania przed znieczuleniem dozylnym?
 

Psyche

New member
Ja bym robil high zeby jak najwiecej zostalo wew. napletka. Inaczej bedziesz mial chuja jak kłoda nieczulego :D
całkowicie zgadzam się z przedmówcą ! :)
lekarz powinien zadecydować jakie badania masz wykonać przed podaniem znieczulenia dożylnego...aby
wykluczyć tzw "niespodzianki",zawsze istnieje jakieś ryzyko..
 

kubusmp

New member
A czy przy metodzie high pojawia się zwężenie na trzonie? Rozmawiałem z recepcją i powiedzieli mi, ze nie muszę robić badań. ..
 

Psyche

New member
Panie w recepcji to najczęściej pielęgniarki lub personel pomocniczy(często bez wykształcenia medycznego)...
Jeśli jesteś młody,ogólnie zdrowy,bez obciążeń dziedzicznych, braku chorób ogólnoustrojowych, to może się obejdzie bez badań.
Niemniej dla własnego bezpieczeństwa dobrze byłoby zrobić EKG,ogólną morfologię krwi, zmierzyć ciśnienie krwi ...- skonsultuj to z lekarzem !
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jeszcze tylko dopowiem. Popytaj lekarza czy przy metodzie tight tez jest ryzyko oponki jak przy metodzie loose. Jezeli nie ma to robilbym high bo po wycienciu wedzidelka i metodzie low(linia szycia pod grzybem) nic ci prawie nie zostanie z czucia.
 

kubusmp

New member
Szukałem na forum i nie mogłem znaleść zdjęć po obrzezaniu low i high, bo jestem ciekawy jak wygląda ta blizna po metodzie high, której tak wiele osób się obawia ze wybierają przez to metodę low.
 

Rumpel

New member
Cholera, też się właśnie zastanawiam nad low czy high....

Co do fotek to wpisz w google: circumcision high tight pics, circumcision low tight pics
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Ja mam powiedzmy medium :) ani to high ani low. Chociaż nie wiem na ile napletka wewnętrznego starczyło, bo tylko ustaliliśmy, że całkowite, a o metodzie nawet nie rozmawialiśmy.
Btw na dniach wrzucę do mojego tematu zdjęcia rok po, który minął 10/04 :-D
 

Podobne tematy

Do góry