• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie czy samo wydłużenie?

WormeS

New member
Miło mi państwa powitać. 2 dni temu byłem u urologa już drugi raz. Pierwszy stwierdził częściową stulejkę, ale przepisał mi maść i żadne zabiegi bo maść wystarczy. Że miałem wtedy lat 17 to nic a nic nie pomogła. Teraz pani doktor stwierdziła: za krótkie wędzidełko po prostu. Wydłuży się i będzie po problemie. Mimo to nie chcę jakoś jej dać wiary, bo bez wzwodu wygląda to zupełnie inaczej niż we wzwodzie i podejrzewam że częściowa stulejka również jest możliwa. Ale pewnie się mylę. Mam do was pytanie, bo przy okazji tej deformacji cierpię również na nadwrażliwość żołędzia, co od kilku lat objawia się podczas różnych stosunków z kobietami.
Co wybrać? Obrzezanie aby pozbyć się również drastycznie nadwrażliwości i wszelkich problemów w przyszłości?
Chcę dodać, że gram w piłkę amatorsko, biegam wieczorami często bez bielizny. Jak takie obrzezanie może komfort tego wpłynąć i jak długo musiałbym utrzymywać abstynencję od tego typu sportu? Mniej więcej.
 

pawel007007

New member
nie ma sposobu na wydłużenia wędzidełka bez ingerencji lekarzy (operacja), nie polecam obrzezania ze względu na to że to za bardzo inwazyjny zabieg i po prostu zostaniesz kaleką.
 

WormeS

New member
Tyle, że teraz jestem większym kaleką. Chodzi mi sport typu bieganie. Tym bardziej że lubię biegać bez bielizny (coś jak Kosecki :DD)
 

Podobne tematy

Do góry