• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie czy nadal coś próbować naprawić?

user842

Member
I przy ściąganiu już blizna ci go nie przekrzywia? Jak tak to gratuluję, mam nadzieję że mi też się uda
Zasadniczo nie. Jak się ściągnie napletek mocno do końca to może się minimalnie przekrzywić, ale na tyle że jest to praktycznie niewidoczne i nie przeszkadza. Po dwutygodniowej terapii moją maścią w blizna zrobiła się w ~80% elastyczna, potem jeszcze ją trochę rozciągałem przez parę następnych miesięcy (takiej maści sterydowej nie można stosować powyże dłużej niż dwa tygodnie) i można powiedzieć, że jest teraz w 95% elastyczna. Tak więc jest bardzo dobrze, nie ma żadnych problemów przy stosunku.
 
Kurde 2 razy zepsuli ci zabieg i nic? Nie ma żadnych odszkodowań albo popraw za darmo? Chory świat, płacić za coś i jeszcze źle zrobione
 

Po2gim

New member
Kurde 2 razy zepsuli ci zabieg i nic? Nie ma żadnych odszkodowań albo popraw za darmo? Chory świat, płacić za coś i jeszcze źle zrobione
Nic oraz nic o takim czymś nie czytałem... Poza tym jeszcze jestem młody i głupi ale ten lekarz mówił że ze względu na tę bliznę albo obrzezanie Low and tight albo low and loose wchodzi w grę i laser nic nie da (mówił że to żaden bliznowiec ani inny, tylko blizna mi się lekko rozeszła, oraz przez to że 2 razy miałem tam cięte..)
 

Podobne tematy

Do góry