• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie czy nadal coś próbować naprawić?

Po2gim

New member
Witam. Nie lubię pisać referatów, a wy zapewne nie lubicie ich czytać, więc przejdźmy do rzeczy. Miałem 2 lata temu spierdzielony zabieg wędzidełka, drugi, który był pół roku temu był już lepiej zrobiony (ale tylko wizualnie), lecz zrobiła mi się biała, twarda blizna która zakrzywia penis podczas spoczynku oraz powoduje dyskomfort podczas wzwodu. Smaruje najróżniejszymi maściami w tym kelo cotę od 4 miesięcy, ale nic nie pomaga. Pójść na laserową plastykę wędzidełka (o dziwo ten zabieg można zrobić laserem w okolicy) czy pójść na całkowite obrzezanie? (planuje high & tight metodą tradycyjną, gdyż nie mam w okolicy kliniki, która oferuje ten zabieg laserem). Ewentualnie spróbuje dogadać usunięcie wędzidełka laserem + obrzezanie tradycyjne choć nie wiem czy to wypali... Dzięki za pomoc.
 

mati12

Well-known member
Jeżeli masz możliwość usunięcia wędzidełka laserowo a polepszy to twoja sytuację to bym się nie zastanawiał a dlaczego obrzezanie po głowie ci chodzi?
 

Po2gim

New member
Jeżeli masz możliwość usunięcia wędzidełka laserowo a polepszy to twoja sytuację to bym się nie zastanawiał a dlaczego obrzezanie po głowie ci chodzi?
Bo nie chce już nigdy mieć dyskomfortu w trakcie stosunku. Czytałem na zagranicznych forach o podobnym problemie "scar tissue" i każdy tam zalecał obrzezanie. Za 15 minut wrzucam świeże zdj
 

mati12

Well-known member
Zrozumiałe że jeżeli masz że tak powiem przykurcze w miejscu gdzie było wędzidełko to lepiej zrobić z tym porządek jeżeli laserowy zabieg w miejscu gdzie było wędzidełko pomoże to bym go zrobił
 

Po2gim

New member
Zrozumiałe że jeżeli masz że tak powiem przykurcze w miejscu gdzie było wędzidełko to lepiej zrobić z tym porządek jeżeli laserowy zabieg w miejscu gdzie było wędzidełko pomoże to bym go zrobił
Te blizny tak jakby blokują normalne rozprowadzanie się... a wędzidełko u mnie nie było u mnie całkowicie usuwane jeśli się nie mylę
 

mati12

Well-known member
Udaj się do tego gabinetu może laserowe potraktowanie sprawi że to zgrubienie popuści i będziesz miał normalna swobodę
 

user842

Member
Czy konstultowałeś tę bliznę z lekarzem? Jeśli Twoja blizna po czterech miesiącach jest twarda, to jest to prawdopodobnie blizna przerostowa lub bliznowiec, co może wymagać specjalnego leczenia, leki bez recepty mogą nie wystarczyć. Sam miałem bliznę przerostową po usunięciu wędzidełka i lekarz przepisał mi specjalną maść sterydową (nie pamiętam w tej chwili nazwy, dam znać, jak sobie przypomnę), która dała naprawdę dużą poprawę w ciągu dwutygodniowej terapii.
 

Po2gim

New member
Zapisałem się do innego lekarza który umie wykonywać zabiegi laserowe. Będę informował na bieżąco gdyż zgłosiło się parę do mnie osób z podobnym problemem.
 

Po2gim

New member
Zapisałem się do innego lekarza który umie wykonywać zabiegi laserowe. Będę informował na bieżąco gdyż zgłosiło się parę do mnie osób z podobnym problemem.

Czy konstultowałeś tę bliznę z lekarzem? Jeśli Twoja blizna po czterech miesiącach jest twarda, to jest to prawdopodobnie blizna przerostowa lub bliznowiec, co może wymagać specjalnego leczenia, leki bez recepty mogą nie wystarczyć. Sam miałem bliznę przerostową po usunięciu wędzidełka i lekarz przepisał mi specjalną maść sterydową (nie pamiętam w tej chwili nazwy, dam znać, jak sobie przypomnę), która dała naprawdę dużą poprawę w ciągu dwutygodniowej terapii.
I przy ściąganiu już blizna ci go nie przekrzywia? Jak tak to gratuluję, mam nadzieję że mi też się uda
 

Podobne tematy

Do góry