• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

obrzezanie częściowe - oponka?

andrzejzx

New member
Mam wrażenie że z każdym dniem, co raz gorzej ściąga mi się napletek. Nawet podczas spoczynku czuje lekki ból, którego nie czułem po takim tygodniu i było luźniej. To tak normalnie że się trochę zagoiło i zacieśniło - teraz się to dopiero będzie jakoś rozciągać? Bo przed operacją to w spoczynku na spokojnie ściągałem i wygląda mi to nielogicznie xD
 

nope

Well-known member
Pokaz foty jak to wyglada to ciasne miejsce. Nie do końca normalne ale blizna powinna sie troche rozciagnac po czasie. Jest tez teoria ze masz wycięte za mało ciasnej skóry jesli miales stulejke i problem będzie dalej.
 

andrzejzx

New member
https://imgur.com/a/QTkMPGP
wygląda to tak, więc zgaduje że za mało wycięte ;/ nie jest to raczej pełny wzwód, ale nie moge na ten moment go osiągnąć więc no zdj jest jakie jest. po za ten próg już czuje dosyć ciasno i na siłe chyba już bym to musiał pchać xD
/24 dni po zabiegu i 1 szew z tylu pod wędzidełkiem dalej został
 

Amek

Active member
Czemu lipa? To dopiero 24 dni. Jeszcze to będzie lepiej z czasem wyglądać.

Powinno się jeszcze zrobić luźno

Tylko trzeba użyć contractubex albo coś tam w tym stylu
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
Zgodzę się z nope, raczej nic z tego nie będzie. Może się jeszcze rozluźnić, ale raczej nie aż tak, aby to dobrze działało.
 

nope

Well-known member
Szczerze to nwm. Slyszalem ze mozna po wygojeniu odrazu, slyszalem tez ze czasem cza czekac kilka miechów. Ciezko powiedziec.
 

andrzejzx

New member
Dostałem jeszcze zalecenie, aby z pomocą maści rozciągać bliznę w poprzek, w poprzek czyli rozumiem że jakby lekko unosić bliznę od żołędzia tak? I przy wędzidełku wzdłuż czyli w dół i w górę od rany?
 

andrzejzx

New member
Po wizycie; smarować sutricon i dostałem też maść sterydową do stosowania.
w sumie to nie pytał o tym jak dużo brakuje w wzwodzie, ale mówił że na spokojnie się uda więc no nie wiem, pewnie dam znać za te 3-4 miesiące jak to wygląda i czy poprawka będzie dla przyszłych użytkowników

z tymi maściami mam rozciągać i rehabilitować bliznę w konkretny zaprezentowany przez lekarza sposób
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

andrzejzx

New member
Witam, ogólnie napletek schodzi już podczas wzwodu, nie jakoś idealnie łatwo ale zgaduję że to się jeszcze poluźni bo dosyć sprawnie to idzie.
Aktualnie wygląda to mniej więcej tak: https://imgur.com/a/V1aQngd i w tym miejscu się blokuje, w sensie mogę środkiem jakby trzona ruszać itp bez bólu ale góra napletka zza żołędzia nie idzie w dół. To powinno tak wyglądać podczas częściowego? Czy to mimo wszystko powinno schodzić normalnie w dół?
 

toastt

Well-known member
@andrzejzx takie pytanie do Ciebie. Po co usuwasz zdjęcia kilka dni po ich dodaniu? Znaczy się to nie moja sprawa i nie mój penis ale zauważ, że kiedyś ktoś może trafić na ten temat w poszukiwaniu pomocy w podobnej sytuacji i co widzi? Pustą dyskusję bez ilustracji i zachodzi w głowę czy jego penis wygląda tak, jak powinien, czy lekarz go nie oszukuje jak niektórych tutaj z forum. Jak członek wygląda to chyba każdy mężczyzna wie i istnieją bardzo małe szanse na to, aby ktoś poznał Cię po twoim sprzęcie. Nie traktuj tego jako jakiś atak na Ciebie, a luźną sugestię. Co do pytania to się nie wypowiem, bo nie wiem.
 

andrzejzx

New member
@andrzejzx takie pytanie do Ciebie. Po co usuwasz zdjęcia kilka dni po ich dodaniu? Znaczy się to nie moja sprawa i nie mój penis ale zauważ, że kiedyś ktoś może trafić na ten temat w poszukiwaniu pomocy w podobnej sytuacji i co widzi? Pustą dyskusję bez ilustracji i zachodzi w głowę czy jego penis wygląda tak, jak powinien, czy lekarz go nie oszukuje jak niektórych tutaj z forum. Jak członek wygląda to chyba każdy mężczyzna wie i istnieją bardzo małe szanse na to, aby ktoś poznał Cię po twoim sprzęcie. Nie traktuj tego jako jakiś atak na Ciebie, a luźną sugestię. Co do pytania to się nie wypowiem, bo nie wiem.
Mój błąd, usuwałem aplikacje z telefonu i usunąłem wszystkie zdjęcia z konta nie myśląc w sumie o tym, postaram się może dodać za ten ~miesiąc jakieś małe podsumowanie i wrzucić wszystkie zdjęcia dla przyszłych
 
Do góry