Obrzezanie częściowe - napletek problem

siemson0604

New member
Czesc!
W sobotę (15.12.2018) miałem wykonany zabieg częściowego usunięcia napletka i zabieg wedzidelka. Minęły 3 dni i zaczalem próbować ściągać napletek ponieważ wczesniej miałem jeszcze wieksza opuchliznę i sprawiało to zdecydowanie większy bol. Dzisiaj jednak zauważyłem ze trochę nizej niż szwy na gorze żołędzia po stronie wedzidelka napletek przyrosl mi do żołędzia? czy to mozliwe? co z tym zrobic? boje się ze będą jakieś komplikazcje a chciałem mieć już wszystko z głowy.
 

Barthx

New member
Witaj kolego, niestety nie jest tak łatwo, łatwiej by było gdybyś dał jakieś zdjęcia wiesz. Ja mam tak że niżej żołędzia mi się skleja ponieważ jest tam ropa. Ogólnie ciężko mi tam myć to miejsce, wcześniej miałem tam sklejone lekarz o tym mówił. Ja z tym udaje się do swojego lekarza który wykonywał zabieg. Tobie też radzę, żeby samemu nie kombinowac i później żeby nie było znów problemów. Przyrosnac on nie mógł w tak krótkim czasie mógł się jednak skleić, spróbuj to odmoczyć w wodzie. Pozdrawiam.
 

Trolo

Active member
Na bank masz sklejone i musisz to odmoczyć i rozkleić. Moczenie w rumianku i szalwii działa przeciwzapalnie i sciagajaco na opuchlizne.
 
Podobne tematy

Do góry
TOPlist