• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie częściowe low and loose

Patryk 234

New member
Obrzezanie jest znane od lat, stulejki sa wrodzone i nabyte. Powoduja problemy w postaci wspolzycia i stanow zapalnych. Z przyczyn medycznych sie ją wykonuje Jesli Pan wyzej mial stulejke od urodzenia, to jesli nie odczuwal dyskomfortu podczas wspolzycia nie bolalo go to jak sie to stalo ze poszedl sie obrzezac? To nie wina lekarza, tak mi sie wydaje. Lekarza mozna obwiniac o pekniecie szwow, brzydki wyglad po.
Ciekawe jak byś się czuł jak przed miałeś zajebisty sex wzod kiedy chcesz a teraz nie dojść ze nic nie odczowam problem z odbyciem stosunku a to przeklada sie na psychikę a wystarczylo poinformować ze przy tym low and loose traci sie tak wiele i nikt by nie miał pretensji do nikogo
 

Skazany

Active member
A obrzezanie niskie od lat powoduje problemy z erekcja . To najwidoczniej przez lata medycyna pod tym względem jest zacofana , (a raczej dochodowa).Bo interes się rozpędza , później seksuolog , urolog , następnie przyjmowanie sildenafilu... a na końcu najlepiej żeby pacjent wydał 40 tys na implant .A co to za zabieg który robi z penisa kalekę, to już najlepiej go uciąć, przecież ma się palce bo po zabiegu niskiego obrzezania wlasnie do tego można porównać czucie.
Podejrzewam że ci chirurdzy/ urologowie uczą się z jakiś starch przekupnych badań na temat obrzeznia, i ślepo robią te zabiegi nieodwracalnie krzywdząc mężczyzn.
W takim wypadku co z ludzmi u ktorych jest git lub jest lepiej niz bylo?
 

Szymcio

New member
Obrzezanie jest znane od lat, stulejki sa wrodzone i nabyte. Powoduja problemy w postaci wspolzycia i stanow zapalnych. Z przyczyn medycznych sie ją wykonuje Jesli Pan wyzej mial stulejke od urodzenia, to jesli nie odczuwal dyskomfortu podczas wspolzycia nie bolalo go to jak sie to stalo ze poszedl sie obrzezac? To nie wina lekarza, tak mi sie wydaje. Lekarza mozna obwiniac o pekniecie szwow, brzydki wyglad po.
A Pan panie skazany ma kompletnie mało inwwzyjny zabieg i
W takim wypadku co z ludzmi u ktorych jest git lub jest lepiej niz bylo?
Bo mają style wysokie tak jak Pan
 

RoniCocko

New member
U mnie chyba został zastosowany typ low and tight , z przesunięciem wędzidelka pod zolądz. Slyszeliscie juz o takim czymś? Mam fote, ale jeszcze nie umiem wstawic Nadal sie goję,ale na kilka akcji z żoną skonczylem tylko raz. Slabe doznania, takie same jak przy stulejce. Jak narazie,tez jestem zdania,ze ta metoda powinna byc zaprzestana. L&t z wycieciem wędzidełka mozna tylko porownac z rytualnym obrzezaniem kobiet w afryce, a to jest prawnie zabronione.
 

Szymcio

New member
U mnie chyba został zastosowany typ low and tight , z przesunięciem wędzidelka pod zolądz. Slyszeliscie juz o takim czymś? Mam fote, ale jeszcze nie umiem wstawic Nadal sie goję,ale na kilka akcji z żoną skonczylem tylko raz. Slabe doznania, takie same jak przy stulejce. Jak narazie,tez jestem zdania,ze ta metoda powinna byc zaprzestana. L&t z wycieciem wędzidełka mozna tylko porownac z rytualnym obrzezaniem kobiet w afryce, a to jest prawnie zabronione.
Raczej mało możliwe że wędzidełko zostało przesunięte ,być może pozostały jakieś resztki po nim. Zazwyczaj przy niskich stylach wędzidełko wycinają. Choć nie ukrywam widziałem niskie style z wedzidelkiem.
Mam nadzieję że w Polsce obrzezanie zostanie prawnie zabronione. Szkoda ludzi. Bym się nie zdziwił jak za kilka lat gdy już grupa niezadowolonych klientów mocno wzrośnie, Ci sami "rzeźnicy" chirurdzy będą oferować zabiegi odbudowy napletka.
 

Lenny2020

New member
Raczej mało możliwe że wędzidełko zostało przesunięte ,być może pozostały jakieś resztki po nim. Zazwyczaj przy niskich stylach wędzidełko wycinają. Choć nie ukrywam widziałem niskie style z wedzidelkiem.
Mam nadzieję że w Polsce obrzezanie zostanie prawnie zabronione. Szkoda ludzi. Bym się nie zdziwił jak za kilka lat gdy już grupa niezadowolonych klientów mocno wzrośnie, Ci sami "rzeźnicy" chirurdzy będą oferować zabiegi odbudowy napletka.
Mogę priv?
 

Skazany

Active member
To jaki typ obrzezania w takim razie waszym zdaniem jest najlepszy, aby jak najmniej odczuć zmianę?
Cholera wie, kazdy obrzezany jest tylko raz. Kwestia indywidualna, kazdy lekarz informuje wczesniej ze w zwiazku z obrzezaniem doznania moga byc mniejsze a niektorzy mowia ze sa lepsze, ile
Obrzezanych tyle opinii. Niektorzy narzekaja na suchote po obrzezaniu inni na w ogole brak czucia w prąciu.
 

Lenny2020

New member
Styl hight loose , hight tight z pozostawieniem wędzidełka
U mnie właśnie problemem wyjściowym jest bardzo bardzo za krótkie wędzidełko...
Obawiam się jednak, że może być dodatkowo potrzebne obrzezanie. Nie ukrywam wolałbym obrzezania uniknąć, po pierwsze ze względów estetycznych, no i jeszcze to co wspominacie, czyli te straty w doznaniach....
 

Skazany

Active member
U mnie właśnie problemem wyjściowym jest bardzo bardzo za krótkie wędzidełko...
Obawiam się jednak, że może być dodatkowo potrzebne obrzezanie. Nie ukrywam wolałbym obrzezania uniknąć, po pierwsze ze względów estetycznych, no i jeszcze to co wspominacie, czyli te straty w doznaniach....
Nie ma tragedii, najgorzej sie zagoić z reszta mozna sobie poradzic.
 

RoniCocko

New member
No raczej... 🤦🤣 Musze zadzwonic i zapytac tego magika co on tu wyczarował 🙄 Moglem wybrac znieczulenie miejscowe i konsultowac zabieg na bierząco. Jednak zawsze trzeba mieć ograniczone zaufanie.
 

Podobne tematy

Do góry