• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie częściowe low and loose

Patryk 234

New member
Dzień dobry jestem po obrzezaniu częściowym low and loose z wyciętym wedzidelkiem z 1cm wewnętrznego napletka odczucia mam tak słabe ze nie odczowam wlasciwie żadnych przyjnosci bądźów. Przed to wszystko sie załamałem dodam iz zabieg mialem przeprowadzony 14 września do tego jeszcze wystepuje tak zwana oponka
 

Skazany

Active member
Poczekaj az oponka ci zejdzie i nią sie zajmij ja mialem obrzezanie high and loose 5 dni temu, wciąż sie goje ale juz wiem ze seks bedzie bardzo przyjemny. Moj lekarz w Poznaniu, Dr. Wojnar powiedzial mi o tak de facto dwoch typach obrzezania High and Loose i Low and Tight, kwestia tego czy chcesz obrzezanie calkowite czy polowiczne, ja wybralem czesciowe ze wzgledu na to ze calkowite wydluza stosunek a ja jeszcze zanim nabyłem stulejke mialem problem i meczylem Panny po poltora godziny.
 

Skazany

Active member
ja chcialem miec obrzezanie całkowite na samym poczatku, zmienilem zdanie tylko przez seks, nie mozesz miec pretensji do lekarza jesli wszystko wyglada ładnie i sie prezentuje dobrze, przy obrzezaniu jest ryzyko zwiazane z brakiem odczuwania przjemnosci po seksie, wiecej potrenuj i zalatw ta oponke i bedzie lepiej zobaczysz
 

Szymcio

New member
Przez pryzmat czasu powiem szczerze że lepiej. I próbować rozciągnąć na własną rękę sterydami i ciepła wodą. A jak coś to nie obrzezanie tylko zabieg poszerzenia
 

Skazany

Active member
Przez pryzmat czasu powiem szczerze że lepiej. I próbować rozciągnąć na własną rękę sterydami i ciepła wodą. A jak coś to nie obrzezanie tylko zabieg poszerzenia
Obrzezanie jest znane od lat, stulejki sa wrodzone i nabyte. Powoduja problemy w postaci wspolzycia i stanow zapalnych. Z przyczyn medycznych sie ją wykonuje Jesli Pan wyzej mial stulejke od urodzenia, to jesli nie odczuwal dyskomfortu podczas wspolzycia nie bolalo go to jak sie to stalo ze poszedl sie obrzezac? To nie wina lekarza, tak mi sie wydaje. Lekarza mozna obwiniac o pekniecie szwow, brzydki wyglad po.
 

Szymcio

New member
A obrzezanie niskie od lat powoduje problemy z erekcja . To najwidoczniej przez lata medycyna pod tym względem jest zacofana , (a raczej dochodowa).Bo interes się rozpędza , później seksuolog , urolog , następnie przyjmowanie sildenafilu... a na końcu najlepiej żeby pacjent wydał 40 tys na implant .A co to za zabieg który robi z penisa kalekę, to już najlepiej go uciąć, przecież ma się palce bo po zabiegu niskiego obrzezania wlasnie do tego można porównać czucie.
Podejrzewam że ci chirurdzy/ urologowie uczą się z jakiś starch przekupnych badań na temat obrzeznia, i ślepo robią te zabiegi nieodwracalnie krzywdząc mężczyzn.
 

Podobne tematy

Do góry