• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie częściowe - higiena

Wireman

Member
Ja Wam powiem tyle- 4miesiące temu miałem obrzezanie. Czasm jak się z żoną zabawimy wieczorem i potem na drugi dzień rano to i tak mam miejsce cięcia lekko czerwone i wrażliwe. Dalej się przyzwyczaja wszystko. Ale dwa dni i już nic nie czuję. Koedyś na tym forum odpowiedziam mi facet który był dwa lata po obrzezaniu. Po tym okresie już nie czuł nic. Ani obtarć ani dyskomfortu. To troche trwa. Spoko.
 
Niedługo minie 5 tydzień od zabiegu. Lekarz zalecił miesięczna przerwę od uzywania sprzętu. Po 4 tygodniach była już nieduża opuchlizna ale po skorzystaniu z penisa pojawiła się większą. I tak właśnie wygląda penis przez ostatni tydzień. Dlaczego znowu jest opuchnięty? Jak dalej postępować? Dodam tylko że po sciagnieciu szwów zaczęłem smarować się cepanen.
 

vertex

Member
o kurde, widzę, że nauka radziecka zna różne przypadki, ale, że coś takiego... na foto sprzęt wygląda na bardziej napuchnięty niż po ściągnięciu szwów. Lipa by była gdyby miało tak pozostać, wtedy od radykalnego obrzezania by nie było ucieczki. Swoją drogą lekarz zlecił jakieś badanie? Bo tak rzucić zrób se Pan celibat to każdy forumowicz potrafi, a jednak lekarz, to profesja, po której można się nieco więcej spodziewać...
 
Nie kontaktowałem się z lekarzem. Aktualnie zbytnio nie mam możliwości żeby do niego pójść. Opuchlizna powstała ewidentnie po zabawie penisem. Jestem ciekawy czy ktoś miał podobny przypadek
 

vertex

Member
ja mam tylko podejrzenie, że na zabawy mogło być za wcześnie, bo w środku nie pogoiło się wszystko jak trzeba, ale lekarzem nie jestem. I jak coś się dzieje niepokojącego zawsze warto reagować w porę, a nie czekać na zbawienie.
 
Wszystko jest tam jeszcze bardzo delikatne.
Używanie sprzętu podowduje że naczynia krwionośne dostają sygnał że musza chronić gojące się tkanki i pojawia się opuchlizna.
Daj temu trochę czasu na regeneracje. Naczynia muszą się zasklepić, uszczelnić, odbudować. Wtedy problem minie.
Warto abyś codziennie, oczywiście delikatnie kilka razy po 2,3 serie sciągał napletek, przytrzymał i nasuwał od nowa na żołdź.
 

Podobne tematy

Do góry