• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie częściowe 16dni po zabiegu

Ralek15

Member
Jesteśmy 2dni od kontroli pani dr powiedział że to normalne praktycznie obrzęku już nie ma młody już normalnie może brać kąpiele i delikatnie ściągać poprostu czyścić z mastki która tam się wydziela,więc jestem już spokojna i jeśli ktoś ma wątpliwości czy dobrze się goi to najlepiej dla własnego spokoju iść na tą kontrolę i mieć głowę spokojna,mój mąż miał to samo tylko u niego goiło się bardzo długo wiadomo dorosły mężczyzna więcej do gojenia
Ja sobie zrobiłem w wieku 38 lat obrzezanie całkowite bo poprostu sam tego chciałem a zaznaczam że miałem wszystko sprawne i muszę powiedzieć że u mnie goiło się idealnie. Już prawie rok od zabiegu i bez żadnej kontroli a szwy żona mi pomogła po wyjmować więc i każdego jest inaczej.
 

rollo321

Member
Ja sobie zrobiłem w wieku 38 lat obrzezanie całkowite bo poprostu sam tego chciałem a zaznaczam że miałem wszystko sprawne i muszę powiedzieć że u mnie goiło się idealnie. Już prawie rok od zabiegu i bez żadnej kontroli a szwy żona mi pomogła po wyjmować więc i każdego jest inaczej.
a gdzie robiles i u kogo?
 

Podobne tematy

Do góry