• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie częściowe 16dni po zabiegu

Patrycja

New member
Witam mój synek 6lat 16dni temu miał wykonany zabieg plastyki napletka,żadnych powikłań jedynie co mnie martwi to spuchnięcia czy blizna pod spodem i taka stwardniała oponka pod skórą pojutrze mamy wizytę kontrolną ale trochę mnie to martwi nie możemy ani skóry naciągnąć do góry a w dół dosłownie kawałek.
 

Adams96

Member
Jeśli jutro macie wizytę to nie macie co teraz panikować. Opuchlizna na sprzęcie jest częsta dlatego warto wtedy trzymać penisa do góry by zapobiegać obrzękom. Natomiast jutro porozmawiajcie o tym z lekarzem on was dalej poinstruuje
 

Patrycja

New member
Młody jutro ma iść pierwszy dzień od zabiegu do przedszkola i zastanawia mnie czy to dobry pomysł w domu w sumie większość czasu chodził bez majtek nie wiem czy panikuję już
 

Adams96

Member
Młody jutro ma iść pierwszy dzień od zabiegu do przedszkola i zastanawia mnie czy to dobry pomysł w domu w sumie większość czasu chodził bez majtek nie wiem czy panikuję już
Szczerze przeciągnął bym jeden dzień, to jest rzecz której lepiej nie bagatelizować, pamiętaj to przedszkole niech się uderzy niech się gdzieś przewróci niech któryś kolega go urazi puści szew będzie gorzej. Naprawdę ja bym nie ryzykował puszac młodego do przedszkola tym bardziej że dziecko ma trochę inne spojrzenie na takie rzeczy a zabawa w takim wieku nie idzie w parze z uwagą w tak młodym wieku. Mówię ci szczerze z serca, nie puszczaj go do przedszkola żeby się nie zrobił syf.
 

Adams96

Member
Nawet zwolnił bym go na jakieś półtora tygodnia. To jest jednak rana która musi się wygoić i organizm dojść do siebie. Lepiej niech pobędzie w domu (jeśli masz możliwość poprosić kogoś o opiekę) to tak wyjdzie najlepiej
 

Adams96

Member
Wcześniej nie było tej opuchlizny i to jest dość twarde miejsce
Ogólnie opuchlizna po zabiegach to bardzo częste zjawisko, nawet u dorosłych mężczyzn więc to nie jest coś co mogło by wywołać jakąś panikę, chyba że opuchlizna by się utrzymywała bądź powiększała
 

nope

Well-known member
Mi to się zdjęcie nie ładuje to się nie wypowiem. Ale mogę pogratulować zadziałania w porę. Szkoda że ja tak nie miałem :)
 

Patrycja

New member
Jesteśmy 2dni od kontroli pani dr powiedział że to normalne praktycznie obrzęku już nie ma młody już normalnie może brać kąpiele i delikatnie ściągać poprostu czyścić z mastki która tam się wydziela,więc jestem już spokojna i jeśli ktoś ma wątpliwości czy dobrze się goi to najlepiej dla własnego spokoju iść na tą kontrolę i mieć głowę spokojna,mój mąż miał to samo tylko u niego goiło się bardzo długo wiadomo dorosły mężczyzna więcej do gojenia
 

Podobne tematy

Do góry