• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite

flader

Active member
Poczekać i tak musisz, żeby to się wygoiło, bo teraz to o poprawce możesz myśleć dopiero za kilka miesięcy minimum. Nie oszukując się, nie wiem co ten idiota lekarz zrobił. To jest strasznie radykalne obrzezanie, wręcz chore, i mało co tu będzie można już zrobić, bo właściwie nie ma zupełnie napletka wewnętrznego. Na ten moment pozostaje czekanie do wygojenia.
 

nope

Well-known member
Proponuje nie dolowac juz goscia stylem. Taki ma to ma i koniec. Nie każdy na ten styl narzeka. Martwilbym sie tylko tym przyszyciem do zoledzia. Co do poprawki z tego co wlasnie wiem to grzeba ile czasu poczekac ale moze by ktoś wprawny ogarnął teraz to miejsce gdzie jest wlasnie szycie do grzyba.
 

jajuzpo

New member
jesli chodzi o krakow, doktor Leszek Michalski - polecam.

Swoją drogą ja to się zastanawiam jak on to uciął ze nie ma w ogóle napletka wewnetrznego? Ja po całkowitym mam go właśnie troszkę i jest elegancko, sprzęt w 100% sprawny i odczucia zajebiste. Ale zastanawiam się jak wyglądał ten zabieg, bo dawniej ze stulejką całkowitą to widziałęm tylko tą skórę na penisie, no a po zabiegu ten napletek wewnętrzny, który gdzie był gdy miałem ten problem? nie ogarniam tego do konca
 

jimmij

New member
ja bym poczekał, aż się wygoi, żeby myśleć o poprawce. Szycie u mnie wyglądało podobnie- też zasadniczo mam całkowicie wycięty napletek wewnętrzny (może poza cienkim paskiem od spodu) i jak najbardziej mi ten styl odpowiada.
 

Podobne tematy

Do góry