• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite

Teron96

New member
Witam wszystkich, mam nadzieję, że ktoś na tej grupie będzie potrafić pomóc i ocenić. Wczoraj miałem zabieg całkowitego obrzezania i wszystko przeszło bez problemów, ale dzisiaj gdy zmieniałem opatrunek to zauważyłem, że szwy nie są zrobione idealnie i w pewnej części są na żołędzi penisa co mnie bardzo zmartwiło. A w całej reszcie jest poniżej. Czy może się ktoś doświadczony wypowiedzieć czy będzie potrzebna poprawka i jak to będzie wyglądać za miesiąc i czy tak to powinno być? Chce się dowiedzieć czy szukać już teraz kogoś czy później czy jednak ja niepotrzebnie się zamartwiam :(




 

Teron96

New member
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wg mnie fatalnie zszyte. To że zrobił taki low że ja pierdziele to jeszcze nie zostawił rowka za grzybem w tym miejscu. Faktycznie wygląda jak skora przyszyta do żołędzi. Gdzie ten zabieg był?
 

Teron96

New member
W Katowicach i to za nie małe pieniądze, można to jeszcze szybko poprawić? Czy już nie będzie idealnie? Więcej informacji podam jak już będzie ogarnięte. Narazie bardzo się tym martwię ponieważ mam dopiero 21 lat i nie chciałbym mieć tak bardzo zepsutej roboty :(
 

dandoo

Active member
chyba będzie ciągło przy wzwodach, pilnuj żeby nie rozeszła się rana przy szyciu, że tak pozbawił cie napletka wewnętrznego…..???możesz zawsze iść na poradę do innego dobrego, tak chciałeś? ustalałeś z nim styl? samo szycie ok tyle że miejsce szycia raczej nie to ale pytanie dlaczego tak zrobil….
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Szycie jak szycie. Zaszyć to chyba każdy chirurg umie, ale zrobić to z sensem już nie. Miałeś stulejkę całkowitą?
Co do poprawiania. Nic już z tego cięcia nie wymyślisz. Wszystko zostało wycięte. Jedynie można poprawić by widoczny był rowek bo teraz to w tej jednej części nawet tego nie ma.
 
Ostatnia edycja:

Teron96

New member
Troszkę skomplikowane bo na początku była całkowita ale przez parę miesięcy zacząłem naciągać i później było już w miarę okej
 

Teron96

New member
Można to jeszcze ładnie poprawić czy już nic z tym nie zrobię? Czekać aż się zagoi i działać czy jeszcze szukać kogoś póki świeże? Te forum dopiero dzisiaj odkryłem i jestem zawiedziony, że tak późno i, że nie znalazłem lepszego lekarza... Teraz na dodatek psychika siada jak o tym pomyśle...
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Omawiałes z lekarzem cokolwiek? Jak ma zamiar ciąć, czego oczekujesz. Czy na pale polazłes i tnij pan.

Napisałem Ci wyżej co ewentualnie można poprawić, ale tak ci wyciął i zaszył ze nic innego nie wymyślisz już. Nie ma z czego
 

Teron96

New member
Za dużo mi nie powiedział, dogadałem tylko L&T, pokazał parę zdjęć które były idealne i zagwarantował, że wszystkie problemy znikną i to wszystko...
 

nope

Well-known member
Powiem tak. Raczej sie przyzwyczaj do tego stanu. Musialbys dokladnie w ciagu kilku dni polozyc sie na stol i moze by ktoś podmodelował z tym grzybem ale i tak bym na rewelacje nie liczył + dostac sie na już jest nie możliwe nigdzie i nie wiem czy to wgl da sie ogarnąć. Ciężka sprawa.
 

nope

Well-known member
chyba będzie ciągło przy wzwodach, pilnuj żeby nie rozeszła się rana przy szyciu, że tak pozbawił cie napletka wewnętrznego…..???możesz zawsze iść na poradę do innego dobrego, tak chciałeś? ustalałeś z nim styl? samo szycie ok tyle że miejsce szycia raczej nie to ale pytanie dlaczego tak zrobil….
W tej sytuacji to nawet nie wiem czy nie lepiej by bylo jakby mu ta rana w miejscu gdzie jest zszyta z grzybem sie rozlazla.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Szkoda ze zanim poszedłeś na zabieg nie zawitałeś tutaj. Byś wrzucił foty jak to wygląda by ci ludzie powiedzieli czy da się coś z tego zrobić by było ok. A tak polazles do jakiegoś lekarza który chyba nawet nie chciał się wysilić by zrobić inne cięcie. Takie obrzezanie to ostateczność jak ktoś ma mega stuleje lub poprawkę po spapranym zabiegu i już nic innego nie da się wymyślić, to wtedy tnie się i zszywa przy grzybie i spokój.
 

dandoo

Active member
uważam jak panowie powyżej, jedynie to co możesz to iść do dobrego urologa na poradę czy jest w stanie jakoś to skorygować, ale jak piszą Panowie pole manewru już mocno jest ograniczone stylem które zrobil lekarz, prościej mówiąc nie ma już co wyciąć, mi urolog od razu powiedział, że większość Panów chce zostawić trochę tego wewnętrznego napletka i to mi poleca bo to jest też kwestia doznań. i tak mam, nie jest super idealnie bo część napletka mnie drażni w widoku ale nie jest źle no i nie ma już stulejki i faktycznie nie straciłem za wiele na czuciu. U ciebie nie ma już stulejki ale masz mocne obrzezanie i pytanie jakie masz wzwody mocno Ci przyrasta w erekcji? jeżeli tak to będzie ci ciągło skórę ale to zobaczysz tak samo jak doznania powinieneś móc teraz więcej ale nie wiem jak ma się to ze zszytym żołędziem, podobne coś widziałem tylko u kolesia który nie miał wędzidełka wykształconego, Teraz się nie ma co łamać juz po fakcie więc idź do dobrego urologa o poradę i zobaczysz co ci powie. powodzenia
 

Teron96

New member
Mógłbym prosić od Was namiary na kilku dobrych urologów? Którzy mają już spore doświadczenie i będą mogli mnie uratować? Najlepiej Okolice Katowic, Krakowa, Warszawy, Poznania i Wrocławia, cena już teraz nie gra roli... Potrzebuje to naprawić na teraz bo już głowa siada i jest tylko gorzej
 

nope

Well-known member
Po 1 to sie nie załamuj bo to bez sensu
Po 2 masz kilku lekarzy co czasem sie przewijali na forum: kraków to Jakubowski w clinicare, Jacek Drabina jeszcze gdzies w krk i chyba okolice to Leszek Michalski. We Wrocławiu kojarze: Agnieszka Burkacka i Ratajczyk albo Ratajczak (przeszukaj forum bo nie pamiętam). Poznań to wiadomo że dr Tondel. Z warszawy pamiętam tylko nazwisko Tur. Jak przewertujesz forum to jeszcze sporo znajdziesz generalnie.
A tak pozatym to jeszcze nie wiesz jak to będzie do końca wyglądało i nie ma sie co załamywać.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Przestań durnoty wypisywać. Gdzie wygląda świetnie? Przyszycie skóry do grzyba ze nawet nie ma uwidocznionego rowka jest świetne? Jesteś niepoważny człowieku.
Nope ma rację, trzeba poczekać i zobaczyć jak to będzie po miesiącu czy dwóch wyglądać. Wygojone wygląda zawsze troche inaczej niż dzień po cięciu.
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry