• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite Warszawa

stw

New member
Hej, trafiłem na to forum po jakimś czasie - lekarz pierwszego kontaktu skierował mnie do chirurga, który skierował mnie do urologa, który powiedział że u niego takich zabiegów się nie robi i dał mi znowu skierowanie do urologa.

Nie chcę już tracić czasu na czekanie i odsyłanie mnie do innych lekarzy. Gdzie w Warszawie można wyleczyć stulejkę na NFZ?
Dużo pochwał słyszałem na temat CMW (centrum medyczne wola) są to dość stare posty i nie mogę znaleźć takiego miejsca.

Na stronie Index - Ogólnopolski Informator o Czasie Oczekiwania Na Świadczenia Medyczne najkrótszy czas oczekiwania jest w szpitalu MSWiA
https://cskmswia.pl/pl/kliniki-i-po...lne/klinika-urologii-i-urologii-onkologicznej
Ktoś był, coś poleca?

Z góry dzięki
 

stw

New member
Do Szpitala MSWiA od 2 dni nie mogę się dodzwonić, dzisiaj się tam przejdę.
Sprawdziłem też Iatros i niestety nie leczą już stule
 

stw

New member
Do szpitala MSWiA można się umówić dopiero za rok.
Dodzwoniłem się wczoraj do Ursynowskiego Centrum Zabiegowego i dowiedziałem się, że tam dalej leczą stulejkę na nfz, ale było już po 18 i nie mogłem się zarejestrować, więc nie mam pojęcia jaka jest kolejka.

Na serio nie zagląda tutaj nikt, kto ostatnio nie przechodził zabiegu w Warszawie?
 

jarek89

Moderator
Zagląda. Polecam wspomniane Ursynowskie Centrum Zabiegowe (SPZOZ Warszawa-Ursynów). Miałem tam kilka lat temu przeprowadzany zabieg i szczerze polecam.
 
Do góry