• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

obrzezanie calkowite Tondel

Brzózka

New member
Moim zdaniem jest okej. Poczekaj z tym wzwodem by Ci nitki zbyt wcześnie nie popuszczały. Ja jestem już prawie dwa lata po obrzezaniu całkowitym i już tak na prawdę zapomniałem, że kiedyś miałem napletek. Będzie dobrze.
 

ebook123

New member
To tak po 11 dniach.

aaaaa - Album on Imgur

Wszystko na zwisie.

Obawy:
1. Czy nie jest za ciasno i czy bede mogl miec wzwod pelen. Kazdy centymetr sie liczy.
2. Czy jaja mi nie beda leciec do gory
3. Czy w srodku penisa tondel faktycznie dobrze mi zamknal zylki ( byl problem po zelu z zylkami). Tj, zylki w napletku itp.

To tyle.

Mam nadzieje, ze bedzie ok.
 

Animal13

New member
Mojego pocial dokladnie tak samo, nawet linia ciecia jest prawie na tym samym miejscu. A w odpowiedzi na Twoje pytanie to nie martw sie tym, w koncu byles u Tondla ktory jest swietnyn lekarzem i wie co robi ;)
 

ebook123

New member
Czyli po zagojeniu raczej nie bedzie to hujowo wygladac ?.
Ten szew stworzyl krzywizne ...
Urolog ma termin za tydzien. Plastry sie odklejaja. Nie wiem czy samemu to nie szyc.
A jak zostawie to boje sie ze zostanr z ciulnia do konca mych dni.

Co robic panie premierze?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak juz używasz wulgaryzmów to przynajmniej bez błędów ortograficznych.
Jest to stosunkowo mała blizna i od spodu. Wiec az tak widoczna nie będzie. Poza tym musi sie dobrze zagoic. Mozesz smarowac mascia moze pomoze i bedzie wszystko ok.
 

ebook123

New member
Brakowało mi twojej opinii diesel ;). Powaznie - lubie twoje posty. Są trochę chamskie, stanowcze ale zawsze uderzaja w sedno.

Sprawa teraz ma sie tak, ze nakladam codzziennie plastry na blizny w nadziei ze sie to jakos ladnie zrosnie. Jestem bardzo na siebie zly ze moglem miec ladnie zagojone a zostane z czyms nieidealnie zrosnietym. Mam nadzieje, ze nie bedzie jakas dziura badz duza nierownosc.

Dam informacje pod koniec miesiaca jak sie temat ma. Narazie postaram sie chuchac na temat. Trzymajcie kciuki.

PS. Dzieki diesel ze jesteś. Pozostan stanowczy i chamowaty - taki twoj urok :p
 

ebook123

New member
Kazałem dr. Tondlowi usunac zakrzep - mowil ze to jakies zylki byly pod napletkiem itp i powinno byc ok.
Mija 17 dni i dalej mam krwiaka pod napletkiem. Nie wiem co robic.
Czy mam czekac jeszce pare tygodni ( mozliwe jest zwloknienie krwiaka) czy wziac jakas heparyne dozylna ?.
Co radzicie ?. Ktoś miał krwiaka ?, ale taka twarda pilke pod skora ( nie chodzi mi o siwa skore).
 

ebook123

New member
Kurde.

Diesel mam pytanie i wielka prosbe. Pomoz jesli znasz odpowiedz.

uzywalem plastrow na blizny zeby ten szew polaczyc. uzywalem je nie wzdluz ale owijalem calego penisa.

i zrobil mi sie zalupek kurwa ... Ta skóra sie rozciagnie czy nie ?.

poniżej zdjecia

Imgur: The most awesome images on the Internet

Nie wiem kurwa co robic ...


Uzywalem plastrow na blizny zeby polaczyc ten odpadajacy szew i takie cos mi sie zrobilo
 

ebook123

New member
Szew sie zagoil oto zdjecie:

Imgur: The most awesome images on the Internet

Tutaj fota jeszcze jedna z tym "załupkiem":

Imgur: The most awesome images on the Internet


Problem jest właśnie z tym, że te cholerne plastry zwezily mi napletek i zrobil sie załupek. Dzisiaj to zobaczyłem.
Co radzicie ?. Problem jest dla mnie bardzo ważny - jutro dzwonie do lekarza. Chcialbym wiedzieć jak to widzicie, czy samemu sie zagoi, czy smarowac jakas mascia itp ?.
Proszę o rady.
 

ebook123

New member
Bylem dzisiaj u flebologa ktory zrobil mi usg doppler.
Okazalo sie ze zylki i tetniczki sa ok. A zgrubienia pod trzonem to zwloknienie ( taka mala pileczka). Nie wiem co robic. Minal rok od wstrxykniecia zelu...
 

ebook123

New member
Jest ktoś kto miał podobna sytuacje ?.

Czy blizna się dostosuje i poszerzy ?. Jak to u was wyglądało ?. Niepotrzebnie dałem te plastry 5 dni teraz z rana i wieczorem masuje. Trochę lepiej ale efekt nie zniknął.
 
Siema ebook123. Ja mam podobny problem jaki miałeś Ty, a mianowicie rana pod szwem nie zeszła mi się tak jak powinnna. Dziś mi szew pękł przy wzwodzie i zrobiła się dziurka. I nie wiem czy to się jakoś wyrówna. Nic się tam w środku nie paprze. Jestem 17 dni po zabiegu. Nie chce żeby mi została jakaś dziura w penisie tym bardziej, że przechodzę przez to gówno drugi raz bo teraz miałem poprawiane po pierwszym zabiegu. Daje foto.

https://imgur.com/a/9Ymd4
 

5522

New member
Zostawicie to w spokoju, taka rana musi zagoić się przez ziarninowanie, gdyż nie nastąpił rychłozrost. najlepiej smarować to solcoserylem w żelu. Czas gojenia to ok 3 miesięcy, najpierw wytworzy się kolagen typu 3, który będzie trochę twardy, a potem zrobi się kolagen typu 1 blizna się wygoi i z czasem prawie zniknie.. Smaruj 2 razy dziennie solcoserylem, nie nakładaj zadnych opatrunków itp.
 
Ale niepokoi mnie to, że ona jest tak jakby zagojona, tylko głęboko i czy to tak właśnie nie zostanie. W sumie ebook miał podobnie, u niego też wyglądało to na zagojone i nic się tam nie sączyło i się wyrównało. Możecie się wypowiedzieć?
 

5522

New member
W tym wypadku rana goi sie od dołu czyli musi sie wypelnić. To tak jakbyś miał miske i nalewał do niej kazdego dnia wody. Z czasem zrówna sie z brzegami.
 

Podobne tematy

Do góry