• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite pluz wydluzenie wedzidelka

gibonek06122

New member
Witam panów. Wczoraj o godz 9 miałem wykonywany zabieg obrzezania całkowitego. Lekarz po zabiegu zalecił stosowanie 2x na dzień przemywanie octanisept + smarowanie maścią detreomycyna 2%. Proszę panów o ocenę czy z moim małym jest wszystko w porządku czy mam się martwić tym dużym obrzękiem. Dodam że urolog nie zalecał noszenia opatrunkow tyko ptak do góry i w bieliźnie czystej
 

nope

Well-known member
Narazie wszyskto ok. Opuchlzna normalka dopoki nie wywali yakiej ze fiut bedzie jak piesc. Opatrunki to lepiej nos.. to swieza rana. Pierwsze slysze bez opatrunkow smigac.
 

gibonek06122

New member
Dwa razy pytałem doktora o opatrunki. Opatrunek tylko pierwszy dzień. Miałem zdjąć wieczorem. Wymyć, wypsikac octenisept i masc. I od następnego dnia powtarzać xzynnisc 2x
 

mati12

Well-known member
Co za lekarz głupota opatrunek koniecznie zachaczysz gdzieś szwem i zrobi ci się rana a wtedy blizna będzie brzydka
 

junneko

New member
Jak już nie będziesz miał szwów i dziurki po szwach się zabliźnią.
Póki co nie myśl o tym tylko noś opatrunki przynajmniej tydzień. Dostaniesz w gaciach wzwodu, szew Ci się zahaczy, rana rozejdzie i będzie problem.
 

gibonek06122

New member
Witam. Panowie dzisiaj 5 doba po zabiegu. Tak jak zalecaliście opatrunki zakładam i zmieniam 2x na dzień. Daje fotki z przebiegu gojenia. Ocenicie ? Czy wszystko ok?
 

Podobne tematy

Do góry