• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite Płock

Nowy01

New member
Dziś przy zmianie opatrunku przez przypadek oderwał mi się strup z opatrunkiem i leciało sporo krwi czy zgłosić się do lekarza czy wszystko w porządku ?
 

Piotrekkolo

New member
Witam czy za długi napletek może mi przeszkadzać w tym żebym miał dzieci? Czy muszę mieć obrzezanie? Skorka schodzi mi cała bez bólu. Mam 12lat
 

mati12

Well-known member
Jest możliwe ale dopiero dojrzewanie więc może się coś zmienić jeżeli możesz ściągać w spoczynku i w wzwodzie dbać o higienę to jest ok
 

Nowy01

New member
Witam 3 tydzień od zabiegu i wczoraj wypadły mi ostatnie szwy i mam kilka pytań :
1 Czasami jak oddaje mocz lub mam zwód to leci mi krew z cewki czy iść do lekarza czy samo się zagoi?
2 Smaruje na razie Alantanem żołędzia i tam gdzie były szwy octenilin żel smarować go jeszcze tym co mam czy przerzucić się na co innego żeby nie było blizny?
3 Mam dwa takie twarde miejsca lekarz mówił że to zamknięte naczynka one pod wpływem dotyku trochę maleją a potem wracają do swojej formy czy one znikną czy już takie będą
 

Trolo

Well-known member
Wszystko świeże bardzo jeszcze. Spokojnie zaczekaj wszystko się jeszcze będzie zmieniać.
 

nope

Well-known member
Wyglada ladnie. Poczekaj jeszcze z 1-2 tyg zanim zaczniesz smarowac czyms na blizny linie szycia. Zgrubienia i stwardnienia przejdą. Normalka. Na wszystko potrzeba czasu a na przebudowe blizny wiele miesięcy az ładnie zmięknie.
 

mati12

Well-known member
Wygląda ok zgrubienia znikną niepokoić może fakt ze leci ci krew z cewki w trakcie oddawania moczu tego raczej z zabiegiem bym nie łączył wcześniej też takie coś występowało?
 

Nowy01

New member
Wcześniej kilka razy leciała mi krew ale wydawało mi się że z wiezidelka ale nie jestem pewien bo miałem pełną stulejkę a teraz czasami podczas zwodu albo czasami jak oddaje mocz
 

mati12

Well-known member
Może coś z nerkami na pewno nie jest normalne by krwawić z cewki no chyba że było to z wędzidełka bo np naderwales
 

Podobne tematy

Do góry