Obrzezanie całkowite - krwiak? i kilka pytań ;)

Brązowy

New member
Cześć,
Mam 23 lata i 4 dni temu miałem zabieg usunięcia stulejki. Wydaje mi się, że wszystko poszło dobrze, ale mam kilka pytań.
Od czasu zabiegu od spodu penisa jest opuchlizna, która wydaje się być w miarę ok, lecz zastanawia mnie czarny kolor powstały na tej opuchliźnie (zdjęcie).
Zastanawia mnie również to biało-żółte "coś" na żołędzi. Wydaje się być "przytwierdzone" bo jak próbowałem oderwać spowodowało ból. Dodam jeszcze, że od dnia zabiegu jest coraz większe i bielsze (na początku było żółte). Lekarz wspominał, że będzie się tam wydzielało coś żółtego ale nie sądziłem, że to tam zostanie (spodziewałem się płynu). Nie wiem czy to dlatego, że nie umyłem tego na początku czy coś :D.
I na koniec, co myślicie o opuchliźnie samej żołędzi(nie wiem jak to odmieniać :D ...ą? ę?). Na polecenia lekarza smaruję codziennie tam maścią z wit. A, może to od jej nadmiernej ilości.

https://imgur.com/a/X84d24g

Pozdrawiam serdecznie
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Wszystko ok. Normalne zmiany skorne po zabiegu (uszkodzeniu tkanek) grzyb jak miales stulejke calkowita bedzie sie dlugo regenerowal-normalka. Sine - normalka. Krwiak pod skora. Jak sie jebniesz tez masz sińca przecież.
 

jestem-nowy

New member
Też byłem jakiś czas temu obrzezany i panikowałem. U mnie no był krwiak i wgl nie ciekawie to wyglądało z resztą u mnie to jeszcze inna historia. Powiem Ci że u każdego po zabiegu to wygląda inaczej. Ja musiałem czekać 2 tyg żeby to zaczęło jakoś normalnie wyglądać także też radzę nie przejmować się przez pierwszy tydzień lub dwa
 
Do góry