Obrzezanie całkowite H&T

roroo

New member
Witam.

Slyszałem, że ta metoda tzn. high&tight jest dobra i najczęściej jest robiona, więc ja mam pytanie czy przy każdej z 4 sposobów obrzezania całkowitego wycina się tylko skórę z żołędzia? Bo nie raz widziałem na stronach, że skóry nie ma też trochę niżej. Np tutaj:
https://www.tourmedica.pl/zabiegi/obrzezanie/
Te pierwsze zdjęcie z prawej strony wygląda jakby skóra cała została odcięta tylko niżej widać tak jakby taki pas, że skóra się zaczyna. Więc jak to jest? Chciałem też się zapytać, bo mam dużo takich chrostek, są małe i mają taki no nie wiem żółtawy kolor coś takiego mniej więcej, wie ktoś jak to się leczy?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Od grzyba do blizny (tak jakby pas) to jest wewnętrzny napletek wywiniety. Reszta za blizna to normalna skora. Ciezko rozroznic bo po czasie wew. napletek zmienia kolor na bardziej podobny do skory. Gdzie sa te chrosty? Na skorzy czy na grzybie? Jak na grzybie to grudki perliste jak na trzonie to moga to byc np. prosaki albo kaszaki.
 

roroo

New member
W sumie to na całym napletku, ale z jednej strony są od strony wędzidełka z tej strony jak ja patrzę np podczas oddawania moczu od przodu tak to nazwę to nie ma tego.
 
Do góry