• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite, dzień zabiegu

mariuszwisnia5

New member
Witam!
Mam 19 lat i dzisiaj miałem zoperowaną stulejke poprzez obrzezanie całkowite oraz, co okazało się podczas zabiegu, plastykę wędzidełka.
Zabieg przebiegał ze znieczuleniem, pod narkozą. Lekarz w podsumowaniu zabiegu napisał, żebym 3 razy dziennie spryskiwal octeniseptem, w razie bólu brał tabletki przeciwbólowe
Za 10 dni mam mieć zdejmowane szwy, potem tylko kontrole, kolejno po 3 oraz 4 tygodniach operacji. Co ważne, od razu po zabiegu (jeszcze dzisiaj) dostałem wypis i wróciłem do domu.
Bardzo boję się pierwszej nocy, ciężko mi wyjść z mojej strefy komfortu, jestem okropnie zestresowany. Boję się oddać mocz.
Lekarz nie wytłumaczył mi też nic co do higieny, zmiany opatrunku, czy czegokolwiek. Wiem tylko tyle co napisałem wyżej. Stąd pytanie do was panowie, czy moglibyście dać mi jakieś porady? Jak najszybciej, co do mycia, czy zmiany opatrunkow, nie wiem też, czy odciągać skórę w dół (tego też bardzo się boję). Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)
 

mariuszwisnia5

New member
Witam!
Mam 19 lat i dzisiaj miałem zoperowaną stulejke poprzez obrzezanie całkowite oraz, co okazało się podczas zabiegu, plastykę wędzidełka.
Zabieg przebiegał ze znieczuleniem, pod narkozą. Lekarz w podsumowaniu zabiegu napisał, żebym 3 razy dziennie spryskiwal octeniseptem, w razie bólu brał tabletki przeciwbólowe
Za 10 dni mam mieć zdejmowane szwy, potem tylko kontrole, kolejno po 3 oraz 4 tygodniach operacji. Co ważne, od razu po zabiegu (jeszcze dzisiaj) dostałem wypis i wróciłem do domu.
Bardzo boję się pierwszej nocy, nie wiem, czy mam spać w bokserkach, czy bez, czy mam po prostu położyć się jak zostałem zoperowany tak zasnąć, ciężko mi wyjść z mojej strefy komfortu, jestem okropnie zestresowany. Boję się oddać mocz.
Lekarz nie wytłumaczył mi też nic co do higieny, zmiany opatrunku, czy czegokolwiek. Wiem tylko tyle co napisałem wyżej. Stąd pytanie do was panowie, czy moglibyście dać mi jakieś porady? Jak najszybciej, co do mycia, czy zmiany opatrunkow, nie wiem też, czy odciągać skórę w dół (tego też bardzo się boję). Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)
 
Przydała by się fota jak to wyglada. Na szybko to stosuj się do zaleceń lekarza. Przed zmianą opatrunku możesz delikatnie wacikiem z wodą dotykać penisa i tak go obmyć , osuszyć i użyć oktaniseptu, zaczekać aż wyschnie. Opatrunek na ranę i przylegajaco zawijasz tasmo. Masz też temat dotyczący opatrunku. Wpisz w lupke a wiele rzeczy znajdziesz a jeśli chcesz dopytać to pytaj :)
 

mariuszwisnia5

New member
Przydała by się fota jak to wyglada. Na szybko to stosuj się do zaleceń lekarza. Przed zmianą opatrunku możesz delikatnie wacikiem z wodą dotykać penisa i tak go obmyć , osuszyć i użyć oktaniseptu, zaczekać aż wyschnie. Opatrunek na ranę i przylegajaco zawijasz tasmo. Masz też temat dotyczący opatrunku. Wpisz w lupke a wiele rzeczy znajdziesz a jeśli chcesz dopytać to pytaj :)
Niestety nie jestem w stanie zrobić aktualnie zdjęcia, ale mam na sobie bardzo małą gazę jałową. Co mam zrobić, jeżeli dostanę erekcji? Zacisnąć zęby i próbować sprać dalej? Jak to wygląda z krwawieniem?
 
Przeczytaj temat o opatrunku nocnym. Na penisa możesz rozwinąc nastepna gaze (najlepsza jest 7,5 lub 9) i owinąć taśma jak pisałem. Tylko nie za ciasno. Tak po prostu żeby przylegało. Jak dostaniesz wzwodu taśma zablokuje przepływ krwi i powinieneś się przebudzić z bolem. Wtedy najlepsza terapia zimnem. Odkrywasz sprzęt ewentualnie lecisz do łazienki i dajesz mu dojść do siebie. Tak może być kilka nocy. Ale nie stresuj się. Nie ma co kłamać że nie boli ale napewno z bólu nie zemdlejesz. Raczej nazwał bym to pieczeniem.
 

Ralek15

Member
Witam!
Mam 19 lat i dzisiaj miałem zoperowaną stulejke poprzez obrzezanie całkowite oraz, co okazało się podczas zabiegu, plastykę wędzidełka.
Zabieg przebiegał ze znieczuleniem, pod narkozą. Lekarz w podsumowaniu zabiegu napisał, żebym 3 razy dziennie spryskiwal octeniseptem, w razie bólu brał tabletki przeciwbólowe
Za 10 dni mam mieć zdejmowane szwy, potem tylko kontrole, kolejno po 3 oraz 4 tygodniach operacji. Co ważne, od razu po zabiegu (jeszcze dzisiaj) dostałem wypis i wróciłem do domu.
Bardzo boję się pierwszej nocy, ciężko mi wyjść z mojej strefy komfortu, jestem okropnie zestresowany. Boję się oddać mocz.
Lekarz nie wytłumaczył mi też nic co do higieny, zmiany opatrunku, czy czegokolwiek. Wiem tylko tyle co napisałem wyżej. Stąd pytanie do was panowie, czy moglibyście dać mi jakieś porady? Jak najszybciej, co do mycia, czy zmiany opatrunkow, nie wiem też, czy odciągać skórę w dół (tego też bardzo się boję). Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)
Trochę późno zobaczyłem twoje zapytanie,gdzie miałeś robiony zabieg? Ja miałem we czwartek robiony zabieg i opuchlizna jjeszcze się utrzymuje, ale nie daje się i pracuje dzisiaj a w piątek też chodziłem tylko po każdym oddaniu moczu soryskuj octanisept, ciekawy jestem jak to u ciebie wygląda teraz?
 

Podobne tematy

Do góry