• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite (Anestomat)

kaloryfer!

Active member
Przyklejał, wkurwiało to. Ze dwa razy się i w zszywke zaplatał, jak już częściowo wylazła. Moja metoda była prosta - psikalem octeniseptu bardzo dużo, aż wszystko było mokre. Nie używałem mydła czy rivanolu.
 

Sebix92

Active member
Generalnie po nacięciu zdecydowanie luźniej. Widać to po samych opatrunkach że "kiełbasa" jest szersza i dłuższe paski opatrunków przycinam.
Co do stanu...
Jestem wściekły na siebie o tą jodynę. Mam oparzenie wręcz na żołędziu i robią mi się strupy gdzie się zregenerowało to odchodzą fragmenty zniszconego naskórka :mad:
Lekarz mi "pogratulował" pomysłu. Mam suszyć żołądź.

4 doba:






5 doba:
Przed zdjęciem opatrunku widać w jakim stanie jest żołądź




A tu już golas, widać że jedna zszywka już wychodzi






Mordują mnie nocne erekcje. Nie przypuszczałem że to taki ból jest...
Teraz wypadną wszystkie szwy? Usunęli Ci wędzidełko?
 

Kuku66

Member
Nocne wzwody przechodziłem bardzo ciężko bo co godzinę maly się budził, picstop co godzinę robiłem 1,2,3,4 xd moja, metoda to wylać się pochodzić troszkę i do wyrka, jak będziesz leżeć to jeszcze parę min będzie stał xd
 

Grom

Well-known member
Chyba już po jabłkach. Fajny był herbatnik... 🤔
Na przyszłość to lepiej płukać w lekkim roztworze (różowym) nadmanganianu potasu.
 

O'Bartek

New member
9 doba za mną - pierwsza noc bez erekcji.
Wylazło kilka szwów.
Chyba będzie GIT, stara już chodzi mokra po domu :ROFLMAO:





 

O'Bartek

New member
Witajcie.
Raport po 14 dniach od ciachnięcia.







Walczę z otwartą raną od spodu. Rozeszło mi się nie fortunnie :(
Niestety jest to konsekwencja jodyny...
 

kaloryfer!

Active member
Stary, na 14 dni po to jest bdb. Tylko popatrz po forum jakie chłopy mają problemy na tym etapie. Gdzie ta rana? Lada dzień będziesz ciosal mongola z kefiru, za parę dni peklowal 😉
 

nope

Well-known member
Ja tak samo mysle. Tez miałem w jednm miejscu taką *dziurke* po wyjeciu szwow i sie zrosla po tygodniu xd
 

O'Bartek

New member
Ja mam dziurę jak po wybuchu bomby termobarycznej, złapana była na dwa szwy ale w moim odczuciu wyszło to słabo.
Na tą chwilę mam opatrunek hydrożelowy - Granuflex zastępujący skórę. Rana ma się zagoić poprzez wyziarnienie.
Jutro zmieniam na nowy to pokażę jak to wygląda, ale dla mnie to jest widok traumatyczny.
Jestem nad morzem na urlopie 2 tygodnie z dala od "cywilizacji"
 

Podobne tematy

Do góry