• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie całkowite. 5 dzień po, krzywe szycie.

Enwelo

New member
Czesc,
Jestem 5 dzień po zabiegu, po prawej stronie prącia zaczęła lekko powiększać się oponka, która wydaje mi się była już od 1 dnia od zabiegu.
Wedle wskazówek forumowiczów postarałem się aby oponke spróbować wcisnąć pod pozostały napletek zaś napletek nasunąć na główkę.

Oponka zmniejszyła się, jednak skóra po niej pozostała wiotka i z tego co widać, skóry po prawej stronie widać o wiele więcej jak po lewej stronie, wrzucam zdjęcia po naciągnięciu napletka.
Proszę powiedzcie mi, że ta linia cięcia się wyrówna z czasem, bo wygląda to okrutnie, zaś w stanie spoczynku ta skóra wiotka okropnie wystaje, na ten moment wygląda mi to na krzywe ostro cięcie.
Powiedzcie, że się mylę.

 

mati12

Well-known member
Nie wygląda tak że jak opisujesz spokojnie Jesteś parę dni po zabiegu przez najbliższe miesiące wszystko będzie się goić zmieniać obkurczac także do roku czasu będzie się zmieniało nie ma co wpadać w panikę parę dni po zabiegu
 
  • Like
Reactions: AGv

Enwelo

New member
No niestety opuchlizna zeszła, a skóra się nie kurczy i przeglądając forum mam przekonanie, że już się nie zmieni, szycie jest po prostu zle poprowadzone, jest krzywe i widać to od razu, zerknijcie jak blisko żołędzia jest prowadzone szycie z lewej strony a jak wygląda z prawej, skóra z wewnętrznego napletka w stanie spoczynku wystaje na żołędzia po prawej stronie tylko, wygląda to wstrętnie i nie mogę psychicznie zaakceptować tego, żałuję że podjąłem się zabiegu, pomijam już fakt że wędzidełko na napletku nie jest obcięte i strasznie przy dotyku mnie drażni/boli.
Będę starać się przyspieszyć wizytę kontrolną, mam nadzieję, że lekarz będzie wyrozumiały i od razu umówi się ze mną na poprawkę tego partactwa...
Zrozumcie mnie pracuje na kopalni i jak wyskoczę z czymś takim na łazni to w krótkim czasie nabędę nową ksywkę...
 

nope

Well-known member
Ja osobiscie kolego krzywym szyciem bym sie nie przejmował. Sam nie mam idealnie prostego i mam to w dupie wygląda git. Poszukaj sobie fot obrzezanych ludzi. Nie wszyscy maja idealnie prostą poprowadzą linie szycia. Poczekaj do zagojenia na spokojnie i zdecydujesz co wtedy, a co do poprawki to NIE decyduj się u tego samego lekarza. Poprawka to tylko u sprawdzonego lekarza. Obowiązkowo musisz znalezc zdjęcia wykonanej roboty przez lekarza na ludziach żebyś wiedzial z czym masz do czynienia byle nie w ciemno.
 

AGv

Active member
Skoro sam nie akceptujesz wyglądu swojego penisa, a do tego w łaźni w kopalni każdy widzi każdego, to warto zrobić poprawkę, tylko u takiego lekarza, po którym nie trzeba będzie jeszcze raz poprawiać. Pamiętaj że po każdej poprawce skóry na penisie pozostaje coraz mniej.
 

Enwelo

New member
Skoro sam nie akceptujesz wyglądu swojego penisa, a do tego w łaźni w kopalni każdy widzi każdego, to warto zrobić poprawkę, tylko u takiego lekarza, po którym nie trzeba będzie jeszcze raz poprawiać. Pamiętaj że po każdej poprawce skóry na penisie pozostaje coraz mniej.
Szczerze mówiąc to przeglądając forum jeszcze nie natknąłem się na zdjęcia tak krzywo zrobionego szycia, a uwierzcie mi na żywo wygląda to gorzej.
Pytanie jaki lekarz, jestem ze Śląska i jakoś nie widzi mi się jechać do Poznania do polecanego lekarza z forum, przed zabiegiem dość długo szukalem urologa i ten u którego bylem miał ponad sto opini z czego wszystkie na 5 gwiazdek a okazuje się, że coś takiego zrobił... jeszcze bardziej denerwuje mnie to, ze zapłaciłem 1600 i za poprawkę u kogoś innego znowu będę musiał wywalić kasę.
 

Enwelo

New member
Opinie na znanylekarz? Juz to przerabialem te opinie z internetu sa nic nie warte.
Tak znanylekarz, jednak na google klinika również ma dobre opinie, chociaż lekarzy jest tam wielu...
16stego mam wizytę kontrolna, w między czasie jednak zadzwonię do dr Tondela i podpytam o szczegóły, nie zostawię małego takiego oszpeconego, nie ja człowiek dla którego symetria i wygląd w życiu ma duże znaczenie.
 
  • Like
Reactions: AGv

MKD

Active member
Tez jezdzilismy do lekarzy co mieli mase opinii….

a oni 10 minut rozmowy, brak karty pacjenta, szybkie zerkniecie na badania i antybiotyk. A na koncu tekst ze sie spieszy na obiad i 250 zarobione xd
 

Enwelo

New member
Tez jezdzilismy do lekarzy co mieli mase opinii….

a oni 10 minut rozmowy, brak karty pacjenta, szybkie zerkniecie na badania i antybiotyk. A na koncu tekst ze sie spieszy na obiad i 250 zarobione xd
Tak było...
Ciekaw jestem co powie na moje przedstawienie sytuacji, bo rozumiem, że szycie moze rozjechać się ten cm lub dwa, ale jego robotę można porównać do rzeźnika krojącego świnie
 

AGv

Active member
Z tym Low trzeba uważać, by zostało przynajmniej 1,5 cm. Bo inaczej możesz mieć problem z dojściem w pochwie
 

Enwelo

New member
Szkoda, że przy pierwszym zabiegu nie miałem możliwości wyboru cięcia, wlasviwie to już nie ważne.
Dzięki Panowie za rady, Postanowiłem ze poczekam do 16-tego wizyty kontrolnej, a po niej zadecyduje co dalej.
Co do metody high to widzę, że na forum są mieszane opinie jedni chwalą jedynie te metodę, zaś inni odradzają, ponieważ maja problem z dojściem
 

nope

Well-known member
@Enwelo muszę cie delikatnie poprawić. Mieszane odczucia są co do metody LOW. Z HIGH nie widziałem problemów tutaj. Jednak jakbyś wybral poprawke to staraj sie lekarzowi przegadac że chcesz zachować jak najwięcej wewnętrznego napletka(rożówej skóry) czyli cięcie typu HIGH. Dobrze by było żebyś jej miał dobre i nawet centymetr.
 

Enwelo

New member
@Enwelo muszę cie delikatnie poprawić. Mieszane odczucia są co do metody LOW. Z HIGH nie widziałem problemów tutaj. Jednak jakbyś wybral poprawke to staraj sie lekarzowi przegadac że chcesz zachować jak najwięcej wewnętrznego napletka(rożówej skóry) czyli cięcie typu HIGH. Dobrze by było żebyś jej miał dobre i nawet centymetr.
Rzeczywiście mój błąd, jednak miałem na myśli low.
Widze, ze ryzyko z kolejną wizytą rośnie, dzięki za Wasze odpowiedzi, napewno mocniej sprawa przeanalizuje czy chce go ciąć po raz kolejny...
Podsyłam zdjęcie jak sprawa wygląda aktualnie, wew napletek co wystaje w stanie spoczynku z prawej strony robi się szorstki i twardy jak widać, może nie będzie widać tego mocno po jakimś czasie, że jakaś tam skóra wystaje.

 

Podobne tematy

Do góry