• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie - biały osad i rana na żołędziu

Rafff

New member
Witam,
Zabiega miałem 6 dni temu. Martwią mnie dwie rzeczy, mianowicie biały osad na wędzidełku oraz rana/plama ma żołędziu. Czy jest to powód do obaw?

 

KrystianSl

New member
Mam identyczna rane na żołędziu. Na początku wygladała jakmpo poparzeniu. Nadal nie wiem co to. Za 5 dni mam kontrole to sie moze dowiem.
 

morgan66

Active member
Myślę, że wszystko ok - rana na żołędziu się zagoi, ale to ciekawe - napletek raczej tak punktowo to przyklejony nie był (o ile wogóle?), i jeśli tam wcześniej nic nie było to możliwe, że lekarzowi po prostu laser się delikatnie omsknął :)
 

nope

Well-known member
Zoladz jak cos to roznie reaguje na usunięcie napletka może być stąd ta ranka. Skonsultowac możesz dla spokoju z lekarzem.
 

flader

Active member
Wszystko wygląda całkiem dobrze, mówiąc szczerze. Ta rana mogła być od odklejenia napletka, to się samo zagoi ale skonsultować z lekarzem też można, bo czemu nie. Ten żółtawy osad to limfa, normalna reakcja organizmu. Nie każdy to ma, ale większość tak.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry