• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie bez znieczulenia

enyun341

New member
Dzień dobry,
na wizycie u urologa rozpoznano u mnie stulejkę niepełną, więc za 2 tygodnie jestem umówiony na obrzezanie całkowite staplerem. Tu moje pytanie - czy byłaby możliwość wykonania zabiegu bez żadnego znieczulenia. Uprzedzając pytania to nie chcę i nie potrzebuję. Wykonywał ktoś zabieg bez znieczulenia? Jakie doświadczenia z tym macie?
 

mati12

Well-known member
Odważny jesteś zobacz na necie na czym polega zabieg staplerem może zmienisz zdanie 😄 nie wiem czy lekarz podejmie się bez znieczulenia on potrzebuje raczej spokojnego pacjenta który leży a nie będzie podskakiwał z bólu na łóżku
 

Anonim31

Member
Dzień dobry,
na wizycie u urologa rozpoznano u mnie stulejkę niepełną, więc za 2 tygodnie jestem umówiony na obrzezanie całkowite staplerem. Tu moje pytanie - czy byłaby możliwość wykonania zabiegu bez żadnego znieczulenia. Uprzedzając pytania to nie chcę i nie potrzebuję. Wykonywał ktoś zabieg bez znieczulenia? Jakie doświadczenia z tym macie?
Doświadczenie mam takie, że jak mi zeszło znieczulenie to jak mnie szyli w jednym miejscu to skakałem po stole i myślałem że się z bólu zesram, a to był najmniej inwazyjny element procedury. Ale jak ktoś ci zrobi bez znieczulenia, to zdaj relację. Jak przeżyjesz xD
 

toastt

Well-known member
Penis (a szczególnie okolice żołędzi i wędzidełka) jest tak mocno unerwiony, że obrzezanie to nie jest to samo, co na przykład szycie ręki. Zrobisz pod siebie z bólu bez znieczulenia.
 

kierzek123

New member
Ja mimo tego, że doktor musiał mnie kłóć wszędzie po 3 razy bo znieczulenie za słabo działało to i tak w momencie zakładania szwów w którymś miejscu gdzie gorzej się przyjęło czułem ogromny ból i tylko wyczekiwałem momentu aż to się skończy. Także jeśli ty chcesz poddać się z jakiegoś powodu takiemu zabiegowi beż żadnego znieczulenia to musisz być szalony, chyba nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo unerwiony jest żołądź, wędzidełko i napletek, to będą tortury jak na żywca lekarz ci tam zacznie ciąć i szyć xD. No i swoją drogą nie wiem nawet czy jakikolwiek lekarz zgodzi się na coś takiego, jak będziesz mu miał skakać co pół sekundy na stole z bólu to raczej ciężko w takich warunkach przeprowadzić zabieg + może ci krzywdę zrobić przypadkiem podczas takiej szarpaniny.
 
Do góry