• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie a wojsko

murzyn

New member
Cześć
Dostałem skierowanie na komisje wojskową ale mam stulejke, operacje będe miał prywatnie na pewno i mam pytania do was.
Czy w razie operacji można przedłużyć wizytę na komisji?
Czy nadam się do wojska po obrzezaniu całkowitym?
Chciałbym zająć się wojskiem na poważnie. Jak coś to może jeszcze coś dopisze.
Pozdrawiam.
 

Agrafix

New member
Co znaczy przedluzyc wizyte?

Nie wiem czy sie nadasz, Twoj fiut bez skóry Cie nie zdyskwalifikuje, ale nie wiadomo jak reszta, musisz miec dobry wzrok, zdrowe zęby i wiele rzeczy, musisz być zdrowy nie.
 

murzyn

New member
Agrafix napisał:
Co znaczy przedluzyc wizyte?

Nie wiem czy sie nadasz, Twoj fiut bez skóry Cie nie zdyskwalifikuje, ale nie wiadomo jak reszta, musisz miec dobry wzrok, zdrowe zęby i wiele rzeczy, musisz być zdrowy nie.

No właśnie wszysto jest ok, tylko problem tkwi w fiucie. I tak chodzi mi czy da rade przedłużyć wizytę, tak o miesiąc. Po miesiącu mogę przyjść na komisje, nie chce się pokazywać ze stulejką.
Dostane pewnie kat. B na okres po operacyjny 2 lata chyba jest (troche lipa ale jeszcze sie zobaczy), po tym czasie będę mógł przystąpić do służby.
 

Krakersik

New member
murzyn napisał:
Agrafix napisał:
Co znaczy przedluzyc wizyte?

Nie wiem czy sie nadasz, Twoj fiut bez skóry Cie nie zdyskwalifikuje, ale nie wiadomo jak reszta, musisz miec dobry wzrok, zdrowe zęby i wiele rzeczy, musisz być zdrowy nie.

No właśnie wszysto jest ok, tylko problem tkwi w fiucie. I tak chodzi mi czy da rade przedłużyć wizytę, tak o miesiąc. Po miesiącu mogę przyjść na komisje, nie chce się pokazywać ze stulejką.
Dostane pewnie kat. B na okres po operacyjny 2 lata chyba jest (troche lipa ale jeszcze sie zobaczy), po tym czasie będę mógł przystąpić do służby.
Jakie kur*a B? :shock: Ja też chce do woja a w środę mam zabieg. Ale wezwania jeszcze nie dostałem :mrgreen: Przecież to nie jest operacja tylko zabieg. Nie mam zamiaru im nic mówić. Dam głowę że się nie skapną.
 

murzyn

New member
Krakersik napisał:
murzyn napisał:
Agrafix napisał:
Co znaczy przedluzyc wizyte?

Nie wiem czy sie nadasz, Twoj fiut bez skóry Cie nie zdyskwalifikuje, ale nie wiadomo jak reszta, musisz miec dobry wzrok, zdrowe zęby i wiele rzeczy, musisz być zdrowy nie.

No właśnie wszysto jest ok, tylko problem tkwi w fiucie. I tak chodzi mi czy da rade przedłużyć wizytę, tak o miesiąc. Po miesiącu mogę przyjść na komisje, nie chce się pokazywać ze stulejką.
Dostane pewnie kat. B na okres po operacyjny 2 lata chyba jest (troche lipa ale jeszcze sie zobaczy), po tym czasie będę mógł przystąpić do służby.

Jakie kur*a B? :shock: Ja też chce do woja a w środę mam zabieg. Ale wezwania jeszcze nie dostałem :mrgreen: Przecież to nie jest operacja tylko zabieg. Nie mam zamiaru im nic mówić. Dam głowę że się nie skapną.

Są kategorie zdrowia na komisji wojskowej:
A - zdolny do czynnej służby wojskowej
B - czasowo niezdolny do czynnej służby wojskowej
C - w przedwojennej Polsce i ludowym Wojsku Polskim: zdolny do służby wojskowej z ograniczeniami. Obecnie niestosowana.
D - niezdolny do służby wojskowej w czasie pokoju, w czasie mobilizacji zdolny do obrony kraju
E - trwale i całkowicie niezdolny do służby wojskowej w czasie pokoju, ogłoszenia mobilizacji i w czasie wojny

Skapną się, że byleś obrzezany, bo sprawdzają to lekarze, będą macać ci fiuta jak na bilansie.
 

Agrafix

New member
Stulejka Cię nie eliminuje na komisji, dostaniesz A jak wszystko inne masz ok, zresztą cięzko jest dostac B, chyba ze sie mialo jakies operacje, zlamania, cos ze wzrokiem, ale to duza wada.

Poza tym na komisji nie badają pod katem stulejki tylko łapią za jaja i karza kaszlec, za parawanem, kiedys to byla banda pederastów, poprawilo sie za moich czasow a teraz to juz pewnie luxus.

Ja tez sie zastanawialem czy mi nie wykryje stulejki bo byla ewidentna ale im o co innego chodzilo.
Koles jest wynajety normalnie, tak ze On robi swoje, a nie ze Cie jeszcze przebada pod innym kątem, pojdziesz na wizyte prywatnie to Cie przebada, za darmo to co najwyżej go może głowa rozboleć.

Chyba że się jakiś natręt trafi co nie wierze, większość co konowały.

Poza tym pewnie masz murzyńską pyte wiec NIE CYKAJ SIE :)
 

murzyn

New member
Agrafix napisał:
Stulejka Cię nie eliminuje na komisji, dostaniesz A jak wszystko inne masz ok, zresztą cięzko jest dostac B, chyba ze sie mialo jakies operacje, zlamania, cos ze wzrokiem, ale to duza wada.

Poza tym na komisji nie badają pod katem stulejki tylko łapią za jaja i karza kaszlec, za parawanem, kiedys to byla banda pederastów, poprawilo sie za moich czasow a teraz to juz pewnie luxus.

Ja tez sie zastanawialem czy mi nie wykryje stulejki bo byla ewidentna ale im o co innego chodzilo.
Koles jest wynajety normalnie, tak ze On robi swoje, a nie ze Cie jeszcze przebada pod innym kątem, pojdziesz na wizyte prywatnie to Cie przebada, za darmo to co najwyżej go może głowa rozboleć.

Chyba że się jakiś natręt trafi co nie wierze, większość co konowały.

Poza tym pewnie masz murzyńską pyte wiec NIE CYKAJ SIE :)

Dzięki wielkie, jeśli będzie tak jak napisałeś to stawiam ci piwo :D Zależy mi na wojsku, mam możliwość wyjebać z tego zadupia gdzie mieszkam :D
 

murzyn

New member
Sory za double posta ale doczytałem, że nawet jak przejdę negatywnie komisję przez stulejkę to można zrobić operacje i się odwołać, następnie znowu trzeba iść na komisję lub wysłać jakieś pisemko dot. zabiegu. Tak samo jest z innymi "upośledzeniami" jaki ci wypiszą.
 

dzonydep

New member
Oni sie mogą nie skapnąć, że masz stulejke, jak ja byłem na komisji, to za parawanem ziomek kazał mi opuscic spodnie do kolan, popatrzył, potem kazał fiutka dac do góry, zobaczył, że jaja są, w liczbie 2 i koniec badania. Pomimo niewielkiej wady wzroku dostałem A.
 

Stettin

Moderator
Członek Załogi
nie przejmuj się u mnie na dolnym śląsku (2010) nic pokazywać nie było trzeba. Wchodziło się po dwóch, do majtek i wzrost, waga, ciśnienie, badanie wzroku, pytali o złamania i operacje i robili stempelek kat. A.

nie bój się :)
 

Podobne tematy

Do góry