• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie a wiek dojrzały.

Jan Zwyczajny

New member
Nurtuje mnie jedno pytanie ,jak to jest z tą wrażliwością penisa po obrzezaniu na starość.Druga sprawa to impotencja po obrzezaniu w późniejszych latach życia czytałem gdzieś że obrzezanie jest powodem impotencji.Może jest jakiś starszy forumowicz który opowiedziałby o swoich doświadczeniach .
 

Klaus1

New member
Obrzezanie a potencja nie ma nic ze soba wspolnego. Mozesz byc spokojny. Zabieg nie odbywa sie w tych samych rejonach zeby tym sie obawiac. To mit.
 

Ambroży

New member
Co do nawrazliwosci to na poczatku jest ona ogromna. Zoledz przez cale zycie byl schowany i nagle wystawienie go na zewnatrz jest bolesne, ale z czasem sie zmniejsza. Roznie to wychodzi czasowo, z tego co czytalem to bywa ze po wielu miesiacach nadal dokucza nadwrazliwosc. Na moim przykladzie moge powiedziec tyle, ze z poczatku kazdy, nawet najmnijeszy kontakt z czym kolwiek byl bardzo bolesny, a teraz po 3 tygodniach jestem juz w stanie puscic strumien z prysznica bezposrednio na niego i chwilke przytrzymac bez odczuwania bolu. Takze postep jest ogromny jak dla mnie ;)
 

Podobne tematy

Do góry