• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezanie - 10dni po zabiegu w cen. med. wola foty, ankieta

Twoj penis po obrzezaniu wyglada


  • Total voters
    3
Status
Zamknięty.

grzesiek_wawa

New member
Witam
W zwiazku z tym iz moja stulejka nie dawala mi zyc normalnie zdecydowalem sie na obrzezanie. Zabieg wykonany 16.10.09 w centrum medycznym wola, ul. ciolka 30. przez Dr. Judyckiego.
Mam 4 pytania ktore mnie nurtuja :
1}Dlaczego nie przepisano mi zadnego antybiotyku ani masci, kazali tylko myc mydlem i woda (moze zapomnieli?)
2}Czy ktos moglby polecic dobrą masc na tego typu blizny?
3} Od czego powstaje oponka i po jakim czasie moze powstac ?
4) Czy obrzezanie naprawde zapobiega masturbacji ? jesli tak to dlaczego ?

Foty:

http://yfrog.com/5juntitdj
 

baja bongo

New member
jest taka opcja jak 'Szukaj'... jedyne czego mozesz nie znalezc to odpowiedz na pytanie pierwsze. moze po prostu lekarz uznal, ze antybiotyk nie jest potrzebny i tyle. nie kazdy dostaje antybiotyk po obrzezaniu.
 

grzesiek_wawa

New member
Aha dzieki za podpowiedz.
Czy dobrze robie ze po 9 dniach od zabiegu nie chodze w opatrunku? w koncu nic mnie nie boli jedynie szwy troche kluja, mam jakies dziwne - niby rozpuszczalne, ale strasznie twarde i wcale nie zamierzaja sie rozpuszczac, jak narazie. Czy jest na forum jakis znawca, co mogly ocenic robote ?
Z gory dziekuje.
 

baja bongo

New member
robota jest bardzo dobrze wykonana! :) i dobrze, ze robisz, ze nie chodzisz w opatrunku, bo przez to bedzie sie szybciej goic. szwy, jezeli sa rozpuszczalne to po jakichs 2-3 tygodniach znikna z Twojego penisa, tak wiec poki co sie nie martw. sprzet wyglada rewelacyjnie jak na 10 po zabiegu! Nic tylko pozazdroscic :)
 

grzesiek_wawa

New member
Witam
Jestem 16 dni po zabiegu obrzezania i mam watpliwosci co do gojenia sie rany od spodu malego, w okolicach węzidełka, mam wrazenie ze szwy za szybko puscily i sie rana rozeszla, rana nie boli ale wciaz ropieje. Prosze o porade, czy mam isc z tym do urologa by ponownie zalozyl szwy ?? Chcialbym by to wygladalo estetycznie po calkowitym zagojeniu. Dzięki.

Fotki zrobione przed chwilą :

http://yfrog.com/e511254479j
 
Status
Zamknięty.
Do góry