• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Obrzezac czy nie ?

Delfin

New member
Zdjęcia to jedno - ale brak chociażby krótkiego opisu jak sie zachowuje we wzwodzie.

Myślę że na obrzezanie się nie nadaje, wygląda spoko.
 

kaper-kp

New member
w zwodzie wedzidelko badzo napiete raz podczas seksu juz peklo ale sie zroslo i naplet bardzo uciska w wzwodzie
 

patryk9312

New member
kaper-kp napisał:
w zwodzie wedzidelko badzo napiete raz podczas seksu juz peklo ale sie zroslo i naplet bardzo uciska w wzwodzie

No to po co głupio pytasz czy obrzezać ? Idź do urologa, zapisz się na zabieg i po sprawie.
 

dominikus

New member
wiesz co może poprostu ci natnie troche albo ci go idsłoni tak do grzyba ja tsk mam ale chyba cos będzie bo mi zostawił skure na penisie i jest taki troche pofaudowany na grzbiecie :d
 

kaper-kp

New member
tak w zwodzie i zeby w spoczynku był cały czas na wierzchu oraz nie wiem jak to jest ale jak jest w zwodzie zeby nie ciagnal skory z moszny
 

shogo

New member
Obrzezanie stylem low&tight, ale to od lekarza zależy jak blisko żołędzia będzie blizna. Ja mam dość blisko i nie ma możliwości aby ruszać skórą na trzonie podczas wzwodu
 

Podobne tematy

Do góry