Obawiam się że mam stulejkę :(

Trolo

Active member
Masz oponkę, ale nie jest tragicznie, ćwicz rozciągaj, Jak nie pomoże to do lekarza. Tylko rozciąganie nie trwa dzień-2. Kilka miesięcy trzeba.
 

Trolo

Active member
No jak bardzo ciągniesz napleta to owszem pójdzie żołądź w dół. Ćwicz oponkę, a później jak wędzidełko będzie za krótkie to pójdziesz do lekarza.
 

sławek83

Moderator
Wiesz, zrobisz jak będziesz chciał. Na posty Trolo nie mam siły. Nie wiem kto to, skąd się wziął ale te wskazówki które daje wszystkim to jakaś parodia. Jak on może ci mówić że masz to ćwiczyć i to kilka miesięcy!!!!!!! No przecież to jest chore!!!! Takie coś może stwierdzić tylko lekarz. Mam wrażenie że ten cały Trolo chce tu zabłysnąć wiedzą, tylko że tu ludzie którzy potrzebują pomocy chcą usłyszeć to co trzeba zrobić realnie. Od wiedzy są fachowcy. Z tego co widzę masz stulejkę częściową. Może i da się ją wyćwiczyć ale idź z tym do lekarza i on zadecyduje a nie koleś z głupimi pomysłami. No chyba że chcesz sobie tylko pogorszyć. On ci mówi "ćwicz oponkę". Kim on jest żeby ci mówić co masz robić?? Chłopie, jak go posłuchasz to się może to źle skończyć dla ciebie a wtedy doktor Trolo już ci nie pomoże. On chyba nie wie jaki wpływ mogą mieć jego nieprzemyślane posty?? Zresztą, zaraz mi tu pociśnie pewnie jak to przeczyta.
A jeśli chodzi o wędzidełko to pewnie masz za krótkie ale to też stwierdzi lekarz. Kolego, nie czekaj na nic, idź do lekarza z tym i nie bój się. Nie rób tego błędu co ja i nie czekaj z tym dłużej!! Zobaczysz że to nie jest takie straszne i będziesz się z tego śmiał jeszcze. Powodzenia.
 
Do góry