• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nowotwór jądra

Marek1994

New member
Tez mam pytanie , dreczy mnie to caly czas , bylem juz u lekarza 2 x , robilem USG , wyczuwam guzka 1-2cm na lewym jądrze ( jest mniejsze niż prawe )
czasami mnie to boli taki dziwny ból , USG wykazalo ze tam nic nie ma , ale ja to czuje , bylem takze u innego lekarza ,pomacał mnie i powiedzial ze tak moze byc po operacji ktora przeszedlem w wieku tam paru lat nie pamietam ilu , operacja ``wnetrostwo`` czy jakos tak , zas powiekszone jadro powiedzial poprostu ze nie kazdy ma je symetryczne , sam juz nie wiem co robic.
 

szymon1

New member
Jeśli USG nic nie wykazało to prawdpodobnie wszystko jest w porządku, też tak kiedyś coś tam wyczuwałem już nie pamiętam co i badanie wykazało że wszystko jest git. Natomiast jeśli cie to dręczy to idź do innego lekarza urologa takiego co ma możliwość obejrzeć to na dobrej klasy USG. Jeśli będzie OK to odpuść.
Natomiast z uwagi na wnętrostwo jesteś chyba w troche wiekszej grupie ryzyka, i tutaj możesz postawić na regularną diagnostykę np raz w roku lub rzadziej (omów to z lekarzem) ale na zasadzie takiego przeglądu bez emocji na zasadzie takiego dmuchania na zimne (USG + np markery nowotworowe np AFP i betaHCG)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
T Chemioterapia, a nowotwór jądra Inne 27
M Krótkie wędzidełko a nowotwór jądra Krótkie wędzidełko 7
P Nowotwór a dieta Lekarze 1
M Ból jądra podczas wytrysku Inne 0
H Ból jądra Inne 1

Podobne tematy

Do góry