• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nocne wzwody zaraz po operacii?

Czy to możliwe że już w pierwszej nocy po operacji wystąpiły nocne wzwody? Wiem że się to zdarza ale byłem pewien że w pierwszych dniach jest to mało prawdopodobne tylko gdzieś tak po ok 2 tygodniach. Normalnie to mnie nawet nie boli jakoś mocno ale w nocy obudził mnie dość mocny ból i spać nie mogłem, miałem wrażenie że mi stoi chociaż nie zaglądałem, itak mam opatrunek więc nic nie widać, pewnie nie była to jakaś mocna erekcja. Rano na obchodzie oczywiście powiedziałem że w nocy odczuwałem ból a oni że powinienem dzwonić jak boli ale tak jakoś głupio zadzwonić po pielęgniarkę i powiedzieć że mi penis stoi i boli 🤣 Co innego lekarz.

PS. Czy wyciąganie cewnika coś boli? Jutro ma być zdjęty i prawdopodobnie jutro do domu, mam nadzieję. A o cewnik pytam bo nigdy nie miałem a zakładany był jeszcze podczas narkozy więc tego akurat nie pamiętam. Wkoncu to penis był operowany więc zakładam że wyciąganie cewnika nie będzie zbyt przyjemnie.
 

nope

Well-known member
Nie zakladaj 10 tematow. Ciągnij jeden i tam zadawaj pytania. Jadłeś jakieś leki przed prostowaniem na obniżenie potencji? Jeżeli nie, to normalne. Każdy zdrowy ma wzwody w nocy.
 

Zib33

Active member
Wzwody mogą się zdarzać. Warto przed spaniem opróżniać pęcherz i nie pić zbyt dużo. Są leki na obniżenie testosteronu, ale trzeba je stosować już wiele dni przed operacją, aby miały efekt.

Wyciąganie cewnika nie boli, chociaż uczucie jest dość dziwne. Trwa to kilka sekund i zostanie ci tylko zdziwienie.
 

Podobne tematy

Do góry