• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

nocne wzwody po zabiegu wydłuzenia wedzidełka

mariano1

New member
jestem 10 dni po zabiegu wydłużenia wędzidełka i plastyki napletka, co noc około trzeciej sie budzę , męczą mnie wzwody. Ile to bedzie jeszcze trwać z waszego doświadczenia? po ilu dniach od zabiegu jest normalnie?
 

mariano1

New member
sam nie wiem czy to boli bo żołędź nie może wyjsc przez napletek przy wzwodzie, czy boli tam gdzie było cięte... jakby rozsadzało dobrze że po ół godzinie da rade znów zasnąć, ale po 2 godz. to samo znów stoi...
 

mariano1

New member
mija mi 2 tygodnie od zabiegu, kontrole mam za tydzien, zastanawiam sie czy jest sens używac octeniseptu po każdym sikaniu, robić opatrunki? jak dlugo stosowaliscie octenisept?
 

santoni

New member
mariano a lekarz jak ci powiedział? Kiedy idziesz na kontrolę? Lepiej poradzić się, bo to zależy jak się goi itd. Ja to w ogole zamiast octeniseptu używałem Linoseptic, bo jest tańszy a działa tak samo w sumie.
 

mariano1

New member
byłem wczoraj na kontroli po 3 tyg. lekarz mówił że wyglada ok, tylko szwy wciąż mam. Obawiam sie jeszcze bo nie miałem wzwodu w dzień i nie wiem czy mały zadziała jak trzeba - czy nie będzie mu za ciasno. Rozćwiczenie jak sie domyslam polega na odciąganiu napletka i ponownym zakładaniu, najlepiej w wodzie? jak to robicie w jakiejś duzej misce? czy z dodatkiem naparu rumianku? jakiegos kremu, maści dobrze przy tym uzywać? jaki krem jest dobry?
 

Podobne tematy

Do góry