• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nierówne wzwody

Piwosz

New member
Witam, to mój pierwszy post na tym forum. Mam dość nietypowy problem... Nietypowy, bo nie jestem w stanie znaleźć opisu podobnego problemu w internecie. Od razu zaznaczę, że nie chodzi o skrzywienie penisa. No ale od początku. Mój penis standardowo podczas erekcji ma 14cm - bez szału, ale też bez dramatu. Kilka miesięcy temu kochając się ze swoją kobietą uzyskałem ogromny wzwód na oko sporo ponad 20cm. Jednak nie polegał on na mocniejszym napuchnięciu mojego przyjaciela. Bardziej szczegółowo ujmując - wyglądało to tak jakby z podbrzusza wyszło więcej penisa. No wiecie - moje 14 cm, jak zawsze delikatnie przekszywione w prawo + dodatkowa nieco grubsza i prosta długość która jednorazowo się pojawiła. Byłem przekonany, że ten problem wynika z przykrótkiego wędzidełka ponieważ podczas tej pamiętnej erekcji bardzo mocno ściągało główkę w dół i powodując ból. Normalnie nie przeszkadzało za specjalnie, ale udałem się do urologa który stwierdził że jest faktycznie przykrótkie więc poddałem się odpowiedniemu zabiegowi. Oczywiście już wiecie, że skoro o tym piszę to nic się nie zmieniło i dalej mam te zwykłe erekcje. Myślałem by pójść do urologa jeszcze raz, ale nie chcę wyjść na zakompleksionego kretyna. Dlatego pytam was Panowie i być może Panie - czy to co opisuje może być związane z jakąś chorobą? Podstawowe badania krwii, moczu, ciśnienie oraz tętno mam jak najbardziej poprawne... Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie pomocne odpowiedzi.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry