• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Nieprawidłowe zszycie?

Jowood88

New member
Witajcie,
Jestem trzy doby po zabiegu usunięcia stulejki, ogólnie opuchlizna powoli znika, rana się nie babrze jest na prawdę ok, ale zauważyłem jedną rzecz która trochę mnie zaniepokoiła...
Mianowicie normalnie w nieoperowanym penisie, tzw szew prącia znajdujacy się w dolnej czesci penisa jest w osi z wędzidełkiem. Dzisiaj gdy mogłem już dalej odprowadzić napletek podczas mycia zauważyłem że szew prącia w miejscu szycia jest przesunięty o jakieś 5 mm w bok względem osi wędzidełka.
Czy jest to jakiś błąd operującego?
Czy ktoś z was też tak miał?
Czy może to przysporzyć jakieś problemy w użytkowaniu narządu?
A może jako perfekcjonista tylko się czepiam i wszystko będzie w porządku?
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 

Agam

Member
Narazie czekaj i nic nie oceniaj. Przez pierwsze 2 tygodnie jest rollercoaster i nic nie wygląda tak jak będzie wyglądać.
 

Jowood88

New member
Narazie czekaj i nic nie oceniaj. Przez pierwsze 2 tygodnie jest rollercoaster i nic nie wygląda tak jak będzie wyglądać.
Heheh to ja się domyślam, ale tutaj samo się nic nie przesunie, to nie maszyna która się skalibruje 😉
Faktem jest obkręcenie napletka z przesunięciem 5mm w lewą stronę względem wedzidełka i takie zszycie 🙂
Rollercoaster by był jakby przekręcił o pełen obrót, wtedy miałbym wzór świderka na fujarce 😁
 

morgan66

Active member
Hej, bez zdjęć to ciężko coś wyrokować. Jeśli jest jak opisujesz, no to tak być nie powinno i lekarz się nie popisał, w użytkowaniu przeszkadzać to pewnie zupełnie nie będzie, tylko estetycznie.
 

Agam

Member
Dokładnie, nic bez żadnego zdjęcia nic nie powie, bo może to być zwykła opuchlizna która podświadomie wyolbrzymiamy, a może ci grozić amputacja. Ze skrajności w skrajność, no ale bez zobaczenia to każdy tylko wróżyć może
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Q Źłe zszycie po zabiegu? Obrzezanie 2
S Złe zszycie? Po zabiegu obrzezania 5

Podobne tematy

Do góry