• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Niekomfortowe uczucie penisa miesiąc po obrzezaniu całkowity

Zbigniew85

New member
Witam,
jestem miesiąc po zabiegu obrzezania całkowitego z usunięciem wędzidełka i jestem nieco zaniepokojony tym, że podczas wzwodu odczucia w okolicy czubka penisa nie należą do najbardziej komfortowych - nie chodzi o ocieranie o bieliznę itp, bo z tym zupełnie już sobie poradziłem. Również podczas seksu, czy masturbacji muszę uważać i robić to delikatnie, bo penis jest w okolicy rowka żołędnego jakiś taki obolały.
Dziwne odczucia towarzyszą również opadaniu penisa po silnym wzwodzie (jaki towarzyszy np. wytryskowi), coś jakby kawałki szkła były wewnątrz (nie dosłownie - trudno określić to odczucie).
Chciałbym dowiedzieć się jak jest u innych po miesiącu i więcej od obrzezania, bo u mnie odczucia, które wyżej opisałem pozostają na stałym poziomie od jakiś 2 tygodni...
Ciekawi mnie też po jakim czasie ustala się ostateczny wygląd blizn - na razie (po miesiącu) są one u mnie mocno wyraźne i pomarszczone miejscami (jakby skóra była podwinięta).
 

kiziors

New member
Zbigniew a jestem rowno miesiac po obrzezaniu całkowitym,u mnie nie ma takich objawów jak opisałes,wszystko gra i buczy,co do blizn ja juz od tyg smaruje cepanem,ale uwazam ze nie jest najgorzej blizna nie jest zbyt widoczna,wygląda całkiem dobrze
 

uniuse

New member
U mnie po jutrze będzie miesiąc. Wrażliwość główki już wyeliminowana. Po wzwodzie, wytrysku absolutnie nic nieprzyjemnego nie czuję. Wzwody są bardzo przyjemne :)
Co do blizn to na "lewej połowie penisa" są praktycznie niewidoczne, gładkie. Na "prawej stronie" (ok 1cm długości) trochę inaczej się zrosło. Taka jakby mała zakładeczka. W zwisie i przy wzwodzie jest to nie widoczne. Widać tylko gdy bardzo delikatnie, dosłownie 3, 4mm obciągnę skórę. Może jeszcze się to wyrówna bo wciąż wychodzą mi szwy. Może nie dosłownie wychodzą ale wchłaniają się, rozpuszczają. Trochę to upierdliwe. Widać szew, nagle się rozpuści i zostaję kawałek niteczki. Wyciągnąć jej nie mogę bo jest jakby wrośnięta gdzieś w środku. Muszę czekać aż się rozpuści.
Ufff ale się rozpisałem. Sorka, jestem po drinku i naszło mnie na rozmowy :)
Pozdrawiam
 

kiziors

New member
ja to szwy juz na chamca wyciągałem,moczyłem je w wodzie dosc długo i potem ciągłem:p hmm blizna troche bedzie u mnie jednak widoczna,chyba ze sie jeszcze to jakos wyrowna i spłaszczy(z lewej i prawej str jest prawie gładkie jedynie z góry są takie ząbki) nie wiem,ee tam wazne zeby sprzęt sie spisywał i nic wiecej nie trzeba hehe pozdro
 

Zbigniew85

New member
Wszystko ustąpiło i dopiero samo posiadanie takiego sprzętu to przyjemność, nie wspomnę o seksie, czy masturbacji. Świadomość, że każda panienka chciałaby mieć w sobie obrzezanego (wystarczy poczytać na forach), a większość aktualnych partnerów nie potrafi im tego dać z uwagi na nieobrzezanie ;)
 

Podobne tematy

Do góry